חידוש ויזה לארה"ב כמה זמן – המדריך המלא למתחילים

97% הצלחה! צרו קשר למענה מהיר!

יש לכם ויזה לארה"ב? לפני שאתם ממהרים לרכוש את כרטיסי הטיסה ולהזמין את בתי המלון, חשוב לבדוק את התוקף של הוויזה. ויזות לארה"ב מוגבלות בזמן ובהתאם יש להגיש בקשות חידוש ונשאלות שאלות בנושא חידוש ויזה לארה"ב כמה זמן. חידוש ויזה לארה"בחידוש ויזה לארה"ב בנוהל החדש אינו מחייב בהגעה לראיון בשגרירות בנוהל החדש אינו מחייב בהגעה לראיון בשגרירות. את בקשת החידוש מגישים באמצעות חברה מקצועית שמגישה בעבורכם את הבקשה או באמצעות דואר שליחים (דואר ישראל).

מהם התנאים הבסיסיים לחידוש ויזה לארה"ב?

  1. תושב ישראל, הגדה המערבית או עזה.
  2. הגשת בקשת חידוש ויזה לארה"ב יש להגיש באותו המקום בו הוגשה הבקשה הקודמת.
  3. על הוויזה שמחודשת להיות בתוקף או כזו שהתוקף שלה פג במהלך 12 החודשים האחרונים.
  4. הוויזה הקודמת ניתנה כאשר מחדש הבקשה היה בן 14 או יותר.
  5. הוויזה הקודמת ניתנה לאחר ה-31.12.2007.
  6. אין בוויזה הנוכחית הערות שמנחות על הגבלת חידוש ויזה.

מה קורה כאשר המועמד אינו עומד בתנאי החידוש?

אי עמידה בתנאים לחידוש הוויזה אינה מונעת הגשת בקשה חדשה. אם אנכם עומדים בתנאים הדרושים לחידוש תתבקשו בסך הכולכאשר אנו נשאלים חידוש ויזה לארה"ב כמה זמן זה לוקח אנחנו לוקחים בחשבון גם אופציה של הזמנה לראיון. להגיש בקשה חדשה. משמעות הדבר היא שלא תוכלו לחסוך לעצמכם את ההגעה לראיון בשגרירות ויהיה עליכם להגיש את כל הטפסים מחדש (כולל פרטים אישיים, פרטים על מקום העבודה, שאלות בדבר כוונת הנסיעה).

מתי אפשר להגיע אל השגרירות לראיון?

השלב האחרון בטופס הגשת הבקשה לוויזה הוא קביעת הריאיון. אתם מתבקשים להגיע אל הריאיון עם כל המסמכים הדרושים. את רשימת מועדי הפגישות לראיונות בשגרירות תראו רק לאחר שתשלמו את האגרה. הנכם מוזמנים לבחור מתוך רשימת המועדים את השעה שנוחה לכם. בתקופות בהן אין פניות רבות הריאיון יתואם בטווח של שבוע. בעונת השיא אתם עלולים להמתין לריאיון עד חודש. את תשלום האגרה להגשת בקשת הוויזה אפשר להסדיר אונליין באתר השגרירות עם כרטיס אשראי בינלאומי או באמצעות שובר לתשלום בבנק הדואר.

חידוש ויזה לארה"ב כמה זמן זה לוקח?

ההליך החדש שמאפשר חידוש ויזה לארה"ב ללא ראיון כרוך בהמתנה של שבועיים עד חודשיים. בעונת השיא הפניות אל השגרירות רבותכאשר מחדשים ויזה לארה"ב נשאלת השאלה איך אפשר לזרז את תהליך קבלת ויזה לארה"ב וזמן המענה מתארך בהתאם. הגשת בקשת החידוש באמצעות חברה שמתמחה בתחום עשויה לזרז את ההליך. חשוב להדגיש שגם עמידה בכל הקריטריונים לחידוש מהיר אינה מחייבת את השגרירות במתן אישור. השגרירות רשאית לזמן אתכם לראיון ולנהל את תהליך החידוש כהליך של בקשת ויזה חדשה. על כן, כאשר אנו נשאלים חידוש ויזה לארה"ב כמה זמן זה לוקח אנחנו לוקחים בחשבון גם אופציה של הזמנה לראיון.

היכן מתקיימים ראיונות לקבלת ויזה לארה"ב?

כל מועמד רשאי לבחור בין ראיון שמתקיים בקונסוליה הכללית בירושלים לבין ראיון בבניין השגרירות שבארה"ב. תבחרו את מיקום הריאיון על פי מקום המגורים שלכם והעדפה אישית.

איך אפשר לזרז קבלת ויזה לארה"ב?

בקשות חידוש ויזה לארה"ב שמוגשות נכון עם מידע מפורט מטופלות מהר יותר. נציגי השגרירות מצליחים לאסוף מתוך הטפסים במהרהבקשות חידוש ויזה לארה"ב שמוגשות נכון עם מידע מפורט מטופלות באופן מהיר יותר את כל המידע הדרוש להם והתהליך כולו הופך זריז ויעיל. אם תדעו להקפיד להדגיש את הפרטים הנכונים ולא להעמיס על נציגי השגרירות מידע מיותר – הבקשה שלכם טופל מהר יותר.

אל הפגישה בשגרירות יש להקפיד להגיע עם כל המסמכים הדרושים : טופס אישור לראיון, תמונת פספורט תקנית, הוכחה על תשלום האגרה, דרכון. אם הייתה לכם בעבר ויזה לארה"ב עליכם להגיע עם הדרכון בו התקבלה הוויזה. במידה ומדובר בדרכון ישן תביאו גם אותו וגם את הדרכון החדש. אל תשכחו להוסיף גם מסמכים שמעידים על הקשר שלכם לארץ ומוכיחים את כוונתכם לחזור ארצה. מכתב ממעסיק או מסמך שמעיד שיש ברשותכם נכסים מגדילים את הסיכויים שלכם.

מילוי נכון של כל הסעיפים בטופס הבקשה הוא המפתח לטיפול מהיר בבקשה, הגדלת הסיכויים לתשובה חיובית וחסכון בהוצאות מיותרות. המראיין יצליח לקבל מהטופס את כל הפרטים בקלות כך שהריאיון יושלם במהרה.

חידוש ויזה לארה"ב כמה זמן במקרים דחופים?


שגרירות ארה"ב מציעה אפשרות של חידוש ויזה מהיר במקרים דחופים. אם שכחתם לחדש את הוויזה והטיסה שלכם יוצאת מחר השגרירות לא תכיר במקרה שלכם כדחוף, אך ייתכן וחברה שמטפלת בוויזות לארה"ב תוכל לסייע לכם בזירוז הליכים. ויזות דחופות לארה"ב ניתנות במקרים של מקרה חירום רפואי או משפחתי. חידוש ויזה או קבלת ויזה חדשה במקרים דחופים יטופלו בתוך 24 שעות.

מתי ויזה לארה"ב לא תחודש?

העובדה שקבלתם בעבר ויזה לארה"ב מגדילה את הסיכויים שלכם לקבלת ויזה נוספת, אך אין משמעות הדבר שהחידוש יתבצע באופן אוטומטי. עליכם למלא את טופס הבקשה בקפידה ולהתייחס ברצינות לכל השאלות. ויזות לארה"ב עלולות של להתחדש במקרים בהם הסטטוס האישי או המשפחתי שלכם השתנה. אם בצעתם עבירה כלשהי בשטח ארה"ב או שהסתבכתם עם רשות ההגירה, כדאי להתייעץ טרם הגשת הבקשה עם חברה מקצועית שמטפלת בוויזות. שימו לב לנוהל החדש שמאפשר הארכת ויזה ללא חובת הגעה לשגרירות לראיון.

מה למדנו בכתבה:

חידוש או הוצאת ויזה לארה"ב ברישום מהיר

התקשרו עכשיו!