ויזה לארצות הברית מחיר – מה לא מספרים לכם?

97% הצלחה! צרו קשר למענה מהיר!

עלויות של ויזה לארצות הברית נבחנות בהוצאות הכלליות שלכם סביב ההליך כולו. סכום האגרה שנדרש על פי חוק לקבלת ויזה לארצות הברית הוא רק חלק קטן מאוד מהעלות הכוללת. תכנון נכון יסייע לכם לזרז את התהליך, לייעל אותו ובעיקר, להוזיל את העלויות. את הכסף שתחסכו תעבירו אל תקציב הקניות. זאת התקופה של הסיילים הכי חמים – אל תפספסו את ההזדמנות לקנות מוצרים איכותיים (גם מותגים) בזול. אנחנו נסביר כאן אין מוציאים ויזה במהרה מבלי לשלם יותר מדי ומה צריך לעשות בשביל להגדיל את הסיכויים לקבלת תשובה חיובית.

כמה עולה ויזה לארה"ב?

האגרה אותה תתבקשו לשלם בעבור ויזת תיירות לארה"ב היא כ-160 דולר. השגרירות גובה את האגרה הזה בשקלים כך שהסכום משתנה מעט בהתאם לשער ההמרה. את התשלום נבצע בשגרירות באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי (כרטיס שהמספר שלו כולל 15-16 ספרות). אופציה נוספת להסדרת התשלום היא בנק הדואר. שובר תשלום אפשר להנפיק באופן עצמאי דרך מערכת קביעת התורים של השגרירות. אם בחרתם לנהל את ההליך דרך חברה מקצועית התשלום של האגרה כלול במחיר.

כשאתם משלמים בעבור ויזה לארצות הברית מחיר זול או יקר עליכם לקחת בחשבון שהסכום לא יוחזר לכם

האם מקבלים החזר כספי במקרה של סירוב?

דמי האגרה אינם מוחזרים במקרים של סירוב לקבלת ויזה. כשאתם משלמים בעבור ויזה לארצות הברית מחיר זול או יקר עליכם לקחת בחשבון שהסכום לא יוחזר לכם. על כן, כדאי ללוות את התהליך עם חברה מקצועית, לבחון היטב את הנתונים ולבצע הערכת סיכויים. חשוב להבהיר שלא יתקבל החזר בעבור דמי האגרה גם בתשלום גבוה יותר בגין אגרת SEVIS (350$) לקבלת ויזת סטודנט.

איך מוציאים וילה לארה"ב בזול?

רוב אלו שמגישים בקשה לקבלת ויזה לארה"ב מוכנים לשלם מעט יותר בשביל להגדיל את הסיכויים לקבלת תשובה חיובית. ויזה לארצות הברית מחיר משתלם הוא כזה שמגדיל את הסיכויים שלכם לקבלת תשובה חיובית מהירה. חברות מקצועיות שמלוות תהליכי הגשת בקשת ויזה לארה"ב מציעות ליווי צמוד וייעוץ. צוות מקצועי ומנוסה בוחן מראש את הנתונים שלכם, קובע איזה סוג של ויזה אתם צריכים ומסייע בהצגה נכונה של הנתונים.

כבר בשלב ראשון כשמבררים פרטים על ויזה לארצות הברית מחיר לישראלים חשוב לציין באיזה סוג של ויזה אתם מעוניינים

איזה סוג של ויזה לארה"ב אני צריך?

כבר בשלב ראשון כשמבררים פרטים על ויזה לארצות הברית מחיר לישראלים חשוב לציין באיזה סוג של ויזה אתם מעוניינים. לא כל היוצאים לארה"ב נדרשים באותו סוג של ויזה. הגשת בקשה לוויזה שאינה תואמת את אופי הנסיעה עלולה לעכב את ההליך ולהסתיים בטעות בסירוב. האגרה בעבור ויזת התייר הסטנדרטית היא 160 דולר. יציאה לארה"ב למטרת לימודים או כאנשי עסקים כרוכה בתשלום גבוה יותר.

ויזה לארצות הברית מחיר לכל סוג

תעריף של 160 דולר נדרש בכל הגשת בקשת ויזה לארה"ב לטובת טיול, ביקור משפחה, נסיעה עסקית (לא כעובד), כנס מקצועי. אגרה של 160 דולר נדרשת בעבור מבוגרים וילדים כאחד. תעריף של 190 דולר מתבקש כאשר מטרת הנסיעה היא עבודה. אם אתם יוצאים לארה"ב כאשר יש לכם מעסיק שממתין לכם עליכם להוציא ויזה מתאימה. סכום של 270 דולר נדרש במקרים בהם מטרה הנסיעה היא קשרי מסחר משמעותיים (רלוונטי בעבור סוחרים, יבואנים, יצואנים).

ויזה לארצות הברית מחיר סופי צריך לכלול גם הוצאות נלוות. קיימים מקרים בהם דרושים מסמכים ואישורים מיוחדים או תרגום

אלו עלויות נוספות קיימות?

ויזה לארצות הברית מחיר סופי צריך לכלול גם הוצאות נלוות. קיימים מקרים בהם דרושים מסמכים ואישורים מיוחדים או תרגום. בעבור הנפקת אישורים מהבנק או אישור על נכסים שנמצאים בבעלותכם נדרש לעתים תשלום. תרגום מסמכים מעברית לאנגלית בעבור קבלת ויזה דורש חתימת נוטריון והמחיר נקבע בהתאם.

מה הסיכויים שלי לקבל ויזה לארה"ב?

שגרירות ארה"ב הופכת את תהליך קבלת הוויזה לממושך מתוך מטרה למנוע כניסת מהגרים לא חוקיים אל שטחה. מטרת הריאיוןכמה זמן בדרך כלל לוקח כל התהליך של הוצאתר ויזה לארה"ב? שתתבקשו לעבור היא קבלת אישור לכך שאתם אכן מתכננים לחזור לארץ במועד שנקבע ואין בכוונתכם להישאר בארה"ב. אם תצליחו להוכיח שאתם מתכוונים לחזור לארץ בתום הביקור תקבלו ויזה ללא קושי. ויזה ארוכה תוכל לשמש אתכם למספר ביקורים עתידיים בהתאם לתוקף.

 

כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה"ב?

חשוב להבהיר שהליך קבלת ויזה לארה"ב דורש המתנה של 3 שבועות עד חודשיים. יש לתכנן בהתאם את הנסיעה ולהקדים להגיש את הבקשה. אם לא תספיקו לקבל את הוויזיה עד למועד הטיסה לא תוכלו לטוס. בקשות מזורזות לקבלת ויזה לארה"ב ניתנות במקרים דחופים של מקרה חירום משפחתי וכדומה.

איך מתחילים את התהליך?

אלו שבוחרים בדרך הקלה פונים אל חברה מקצועית שמגישה בעבורם את הבקשה ובודקת היטב את כל הפרטים. אם החלטתם להגיש את הבקשה בעצמכם יהיה עליכם להיכנס אל האתר של השגרירות האמריקאית , לבחור את מדינת ישראל בסרגל שבצד ימין, לכתוב על דף את קוד האישור (כולל אותיות ומספרים) ולהקליד אותו אל המקום הנכון. יש למלא את כל הפרטים בשפה האנגלית ללא טעויות. חשוב לשלוח את הבקשה יחד עם תמונת פספורט (צריך לסרוק) שתואמת את הכללים. כעת תחפשו כפתור בצבע אדום שכתוב עליו " START AN APPLICATION" ותמלאו בקפידה את הטופס כולו.

הוצאת ויזה לארה"ב מחירמה נחשב הוצאת ויזה לארה"ב מחיר טוב וכדאי?

יש שירותים שדרושים מפעם לפעם לבני המשפחה וחשוב לעשות סקר שוק לפני שניגשים לטפל בהם או לדאוג להם. יחד עם זאת יש לא מעט שירותים או מקרים שבהם יהיה מדובר במחיר קבוע וברור שאי אפשר יהיה לבקש ממנו הנחה או שהוא מועבר לגוף רשמי שקבע תעריך מסוים. כך המצב אם מחפשים שירות של ויזה לארה"ב מחיר טוב או משתלם. הסיבה היא שהאגרה קבועה וברורה ואין אפשרות אפילו לדבר עם מישהו מהקונסוליה בזמן התהליך כדי לתהות על המחיר.

 

איך מנפיקים ויזה לארצות הברית?

עבור ישראלים שאין להם דרכון נוסף של מדינה אחרת מדובר בתהליך שמתבצע, רובו ככולו, באתר האינטרנט הייעודי של הקונסוליה האמריקאית. התהליך מאד מובנה וברור, אי אפשר לדלג על שלבים ואי אפשר להשלים את התהליך בלי שהשלבים כולם הסתיימו בהצלחה. ויזה לארה"ב מחיר עומד כיום על כמה מאות דולרים שמשולמים כאגרה דרך אתר האינטרנט הייעודי ורק לאחר התשלום ומילוי כל הטפסים והשדות הנדרשים – אפשר לקבוע את הריאיון במשרדי הקונסוליה.

מדוע בעצם משלמים עבור הוויזה?

אין ספק שמדובר בהכנסה עבור שירותים קונסולריים כפי שכל מדינה לבטח גובה בכל רחבי העולם. בישראל כל הזמן יש ביקוש להנפשת ויזה לארה"ב מחיר קבוע כפי שמתפרסם או מתעדכן מפעם לפעם ומכיוון שמדובר במחיר אחיד שבעזרתו משיגים ויזה למשך פרק זמן של עשר שנים – הרי שאפשר לומר שאין זה מחיר גבוה מדי ובהחלט אפשר לחיות איתו. אין ספק שאם מנפיקים ויזות לארצות הברית לכל בני המשפחה מדובר בהוצאה לא קטנה.

 

איך לדעת אם ויזה לארה"ב מחיר קבוע הוא המחיר הנכון?

אין דרך להנפיק ויזה לארצות הברית, או יותר נכון לבקש ויזה לארצות הברית אלא דרך אתר האינטרנט הרשמי של משרדי הקונסוליה בארץ. מכאן שלא צריך לחשוש ממחיר לא נכון או מאפשרות של תשלום יתר. יש רק דרך אחת לשלם ולצלוח את התהליך המאתגר ולכן יש גם רק מקום אחד שבו משלמים. האגרה קבועה וברורה וגם מי שעושה זאת בפעם הראשונה יידע בדיוק מתי ואיך להיכנס לאתר שבו משלמים את האגרה ללא כל בעיה.

 

איך נקבע ויזה לארה"ב מחיר של הקונסוליה האמריקאית?

כאמור, התשלום הוא בעצם אגרה, כלומר תשלום חובה עבור השירות המהותי של הגשת בקשה להנפקת ויזה. יש כמה סוגים של ויזה, יש מגוון רחב של אפשרויות או סיבות למה אנשים רוצים או ירצו שתהיה להם ויזה וכמובן שיש אינספור סיבות למה לנסוע לארצות הברית. מכיוון שמדובר בשירות מבוקש ורצוי – במשרדי הקונסוליה מחליטים מפעם לפעם על גובה העמלה, בטווח של כמה מאות דולרים בתשלום שקלי שווה ערך.

מה החשיבות של תהליך הנפקת הוויזה?

אחרי שמבינים שאין ברירה אלא לשלם ויזה לארה"ב מחיר כפי שמתבקש באתרי הקונסוליה, קל יותר לעשות את החישוב שרלוונטי עבור כל אדם ואדם והוא זה שיחליט מתי הזמן הנכון עבורו (מבחינה כלכלית, בכל אופן) להתחיל את המהלך. באופן כללי אפשר לומר שהתהליך די אינטואיטיבי למי שדובר אנגלית ברמה סבירה ולכן כאשר מפנים לצורך כך את פרק הזמן הדרוש וניגשים לנושא בסבלנות – אין ספק שזה יהיה הרבה יותר קל.

 

למה צריך ויזה לארצות הברית?

מי שיש לו קרובי משפחה ברחבי ארצות הברית לבטח ירצה לנסוע לבקר אותם מדי פעם. כאשר יש בדרכון ויזה מוכנה לכל מקרה שיהיה – אין ספק שזה הרבה יותר קל. לא צריך להתלבט ובטח שלא צריך לכעוס או להתאכזב על כך שאין את הוויזה ואי אפשר לנסוע. מכיוון שהנפקת הוויזה לא נדרשת בהכרח עבור נסיעה קונקרטית – הרי שתמיד טוב שיהיו בדרכונים של כל בני המשפחה ויזות תקפות ומוכנות לנסיעה ספונטנית.

 

החשיבות של ויזה לארצות הברית עבור כל בני המשפחה

מה שבאמת חשוב להבין זה שנוסע שאין לו בדרכון ויזה לארצות הברית לא יוכל כלל להמריא מישראל. חברת התעופה לא תעלה אותו על טיסה ולא תסתכן או תסבך את עצמה מול רשויות ההגירה וביקורת הגבולות בארצות הברית. לכן כדאי להנפיק את הוויזה שתהיה לכל מקרה.

חידוש ויזה לארה"ב מחיר אחיד בכל מקום

חידוש ויזה לארה"ב מחירהמונחים שקשורים בהנפקת ויזה לביקורים בארצות הברית עלולים להיות מבלבלים עבור מי שעושה זאת בפעם בראשונה. חידוש ויזה לארה"ב מחיר יהיה תמיד אחיד ובעצם אפשר לומר שתמיד הכוונה תהיה להנפקת ויזה חדשה עם תוקף ארוך. לא קיים כיום שירות של הארכת תוקף ולכן כאשר פג התוקף של הוויזה הנוכחית בדרכון חייבים להתחיל את כל התהליך מההתחלה ולהנפיק ויזה חדשה לגמרי. ברגע שמבינים את זה – מבינים גם את הנושא של התשלום והמחיר.

למה צריך בכלל לחדש את הוויזה לארצות הברית?

כל ויזה שמונפקת לצורך ביקור בארצות הברית נושאת תאריך שבו יפוג התוקף שלה. בדרך כלל ויזת תייר, למשל, תינתן לאורך פרק זמן של 10 שנים. נשאלת השאלה – מה קורה בתום תקופה זו, כלומר לאחר שפג התוקף. לצורך כך אין קשר לנושא של חידוש ויזה לארה"ב מחיר גבוה או נמוך, שכן יש לקונסוליה האמריקאית יש תעריפים קבועות של אגרות לצורך הנפקת הוויזות ולכן אין כאן מקום למיקוח או לניסיון לחפש אפשרות זולה יותר.

מה המשמעות של תאריך פקיעת התוקף בוויזה?

לאחר פקיעת התוקף של הוויזה אי אפשר להיכנס לארצות הברית וחשוב לבדוק בסמוך למועד הנסיעה את ההנחיות בנוגע לשהייה בארצות הברית אחרי תאריך פקיעת התוקף או עזיבה את שטחה לאחר תאריך זה זו הסיבה שעדיף לוודא שמשלמים חידוש ויזה לארה"ב מחיר דרוש באגרה של הקונסוליה וכך פשוט מנפיקים ויזה חדשה עם תאריך פקיעת תוקף ארוך יותר. חשוב מאד תמיד לדעת מהו תאריך פקיעת התוקף על מנת שלא לעמוד במצב לא נעים של ויזה לא בתוקף.

 

מהו חידוש ויזה לארה"ב מחיר לתשלום?

התהליך של הנפקת ויזה (או יותר נכון – של בקשה לקבלת ויזה לארצות הברית) הוא תהליך וירטואלי ברובו שמתבצע באתר האינטרנט של הקונסוליה האמריקאית וכולל מילוי פרטים והגשת טפסים, תשלום האגרה הקבועה של הקונסוליה והגעה פיזית למשרדי הקונסוליה לצורך ריאיון. מה שבאמת חשוב לרשויות ההגירה של ארצות הברית זה לוודא שיש מה שמחזיק בארץ את המועמד לוויזה ושהוא לא ינסה להגר למדינה בצורה לא חוקית כך שיהווה נטל על החברה האמריקאית.

 

כמה עולה לחדש ויזה לארצות הברית?

חשוב מאד לדעת שהתעריף להנפקת ויזה לארצות הברית קבוע ומוחלט ועומד על כמה מאות דולרים. גם התשלום מבוצע באופן מקוון ותשלום האגרה הוא חלק בלתי נפרד בתהליך של הנפקת הוויזה לכל אחד שמבקש. יתרה מכך – אי אפשר יהיה לקבוע ריאיון ללא ביצוע התשלום ולכן האגרה היא אחד מהשלבים בתהליך, שלב שאי אפשר לדלג עליו ואי אפשר להמשיך את התהליך בלי לבצע אותו. חידוש ויזה לארה"ב מחיר יופיע בדיוק בזמן ובמקום של ביצוע התשלום וחשוב לשים לב.

תהליך ארוך עם סיפוק בסופו

אין ספק שהתהליך של מילוי כל הטפסים והפרטים לצורך בקשת ויזה לארצות הברית הוא תהליך מאתגר ולא כל אחד מצליח לבצע אותו בצורה תקינה וללא תקלות. גם אם נדמה שזה מאתגר מדי והוויזה לא נמצאת בהישג יד תמיד יש אל מי לפנות כדי לבקש סיוע וללא ספק אט אט לבסוף מצליחים בתהליך. אחרי התשלום וההגעה לריאיון – כל שנותר זה להמתין בסבלנות להגעת הדרכון הביתה עם השליח – רגע מרגש בהחלט ומרגישים את הדלתות שהוויזה פותחת.

המשמעות של ויזה לארצות הברית

לוויזה יש רק משמעות אחת – כשהיא מוצמדת לדרכון והיא בתוקף – אפשר בעזרתה להגיע לארצות הברית. במידה ואין ויזה בכלל או שהיא לא בתוקף, ייתכן מאד ובעליו של הדרכון כלל לא יורשה להמריא מהארץ ויידחה בשלב הדלפקים של שדה התעופה. מכאן שאין טעם להתחיל בכלל לתכנן נסיעה לארצות הברית אם אין ויזה בתוקף מוכנה בדרכון. 

 

אין מה לחשוש – מנפיקים ויזה ונמנעים מבעיות!

יש את אלה שסבורים שוויזה לארצות הברית כדאי שתהיה כל הזמן בדרכון, גם אם אין נסיעה מתוכננת, זאת על מנת ליהנות מהספונטניות שבתכנון ביקור מעכשיו לעכשיו. אין ספק שזו מחשבה נכונה, שכן הנפקת ויזה באופן בהול בשל צורך שהתעורר לבטח תהיה הרבה יותר יקרה ומלווה במתח נפשי. מכאן שכדאי לעשות זאת כשיש פנאי ובלי לחץ.

הוצאת ויזת תייר לארה"ב הוצאת ויזת תייר לארה"ב 

90% מהבקשות לקבלת ויזה שמוגשות אל שגרירות ארה"ב בישראל הן בקשות להוצאת ויזת תייר. קבלת ויזה מתאימה הכרחית בכל ביקור בארה"ב. הוצאת ויזת תייר לארה"ב דורשת זמן כך שכדאי להקדים להתחיל את התהליך. רכישת כרטיסי טיסה ושאר סידורים לקראת הנסיעה נבצע רק לאחר קבלת הוויזה. קבלת הוויזה מותנית בהגשת טופס בקשה, תשלום אגרה והשתתפות בראיון אישי שמתקיים בשגרירות. הוצאת ויזת תייר לארה"ב אפשרית באופן עצמאי או באמצעות חברה שמתמחה בהנפקת ויזות. 

מה אפשר לעשות בשביל להגדיל את הסיכויים לקבלת ויזה?

התייחסות רצינית שלכם לתהליך הכרחית לקבלת ויזה. עליכם להקפיד להשיב בצורה מדויקת ועניינית לכל השאלות בטופס הבקשה ולהגיש אותו עם כל המסמכים הדרושים. לא בטוחים האם אכן עניתם נכון לכל השאלות? כדאי לפנות אל חברה שמתמחה בקבלת ויזות לארה"ב ולהגיש את הבקשה דרכה. הריאיון בשגרירות מהווה נקודת תורפה בעבור ישראלים רבים. תהיו אתם חכמים יותר ותתכוננו נכון לראיון. מספר ימים לפני הריאיון תכינו תשובות לשאלות נפוצות ותגיעו את הריאיון רגועים ומלאים בביטחון. מטרת הריאיון היא להוכיח שאין לכם כל כוונה לשהות בארה"ב בניגוד לחוק. אם תהיו ברורים, עקביים, כנים ואדיבים – תצליחו לקבל ויזה. 

באלו מקרים ויזת תייר לארה"ב מתאימה?

 1. טיול
 2. ביקור משפחה/חברים
 3. קורס קצר (לא לימודים אקדמיים)
 4. השתתפות בתחרויות (ללא מקצועיות וללא גמול כספי)
 5. קבלת טיפול רפואי
 6. כנס או וועידה
 7. הסדרת רכוש
 8. חיפוש הזדמנויות להשקעה

עם ויזת תייר לארה"ב אסור לכם לעבוד בשטח ארה"ב, ללמוד לימודים אקדמיים או לימודי תעודה, להופיע בתמורה לתשלום, לעבוד כעיתונאים. שהייה בארה"ב בניגוד לחוק מהווה עבירה על החוק, אתם עלולים למצוא את עצמכם מגורשים מארה"ב ללא אפשרות חזרה בעתיד. 

מי יכול להיכנס לארה"ב ללא ויזה?

אם יש לכם אזרחות נוספת פרט לאזרחות הישראלית כדאי לבדוק האם האזרחות הנוספת שלכם פוטרת אתכם מצורך בוויזה. קיימות מדינות שאזרחיהן רשאים להיכנס לשטח ארה"ב ללא צורך בוויזה (שהייה בארה"ב עד 90 יום). 

הוצאת ויזת תייר לארה"ב ב-5 שלבים

 1. מילוי נכון של טופס הבקשה הרשמי והגשתו יחד עם הדרכון שלכם
 2. תשלום אגרה של 160$ (אפשר לשלם אונליין באתר השגרירות או באמצעות שובר בבנק הדואר)
 3. קביעת מועד לריאיון בשגרירות (ירושלים או תל אביב)
 4. ראיון מוצלח בשגרירות
 5. קבלת הדרכון הביתה עם חותמת הוויזה

מי חייב להגיע לראיון בשגרירות האמריקאית?

הוצאת ויזת לארה"ב מחייבת כל מועמד מעל גיל 14 להגיע לראיון בשגרירות. ילדים עד גיל 14 פטורים מהגעה לראיון בשגרירות. פטור מריאיון ניתן כיום גם במסגרת נוהל חדש לחידוש ויזות. אם יש לכם ויזה לארה"ב שהתוקף שלה פג לאחרונה תוכלו להגיש בקשה לחידוש וייתכן ותקבלו את הדרכון שלכם בחזרה עם ויזה מאושרת ללא צורך בהגעה לראיון. חשוב להדגיש שלא כל הוויזות מחודשות ללא ראיון. נציגי השגרירות בוחנים היטב כל בקשה וקובעים בהתאם אלו בקשות לאשר ללא ראיון ובאלו מקרים לחייב את המועמד בריאיון. 

איך מתאמים ריאיון בשגרירות ארה"ב?

ראיונות למטרת הוצאת ויזת תייר לארה"ב מתקיימים במשרדי השגרירות בתל אביב או בקונסוליה הכללית בירושלים. ההחלטה היכן לקיים את הריאיון היא של המועמד. על מנת לתאם ראיון עליכם תחילה להסדיר תשלום אגרה של 160$. הסכום בשקלים משתנה בהתאם לשער הדולר. לאחר שבצעתם את התשלום הנכם מוזמנים לבחור את התאריך של הריאיון ואת השעה בהתאם לאפשרויות שמפורסמות. שימו לב שבעונת החגים או הקיץ מוגשות בקשות רבות וההמתנה בהתאם תהיה ארוכה יותר. 

מה שואלים בראיון הוצאת ויזת תייר לארהבמה שואלים בראיון הוצאת ויזת תייר לארה"ב?

בכניסה אל מתחם השגרירות תתבקשו לעבור בדיקה ביטחונית. כל מועמד לקבלת ויזה שמגיע לריאיון נדרש למסור טביעות אצבעות. לאחר שנציג מטעם השגרירות מוודא שהבאתם את כל מסמכי החובה הדרושים תוזמנו להיכנס לריאיון. בעבור אלו שאינם דוברי אנגלית נציין שכמעט תמיד הראיונות מתקיימים בשפה העברית. ראיונות באנגלית עולים על הפרק רק בתקופות עמוסות בהן קונסולים דוברי אנגלית מתגברים את הצוות הקבוע. אם אנכם דוברי אנגלית שוטפת אתם רשאים לבקש סיוע של מתורגמן. 

השאלות בריאיון לקבלת ויזה מתמקדות בעיסוק שלכם, העבר הצבאי (אם יש), מטרת הנסיעה, השותפים שלכם לנסיעה, הזיקה לארץ, התכניות לעתיד, תכנון הנסיעה וכדומה. הקפידו להשיב לשאלות בצורה עניינית וברורה. אין מקום לציניות או הומור. שימו לב שחלק מהשאלות בריאיון זהות לשאלות שנשאלתם בטופס הבקשה. עליכם להיות עקביים בתשובותיכם. המטרה שלכם בריאיון היא להבהיר שאין לכם כל כוונה לשהות בארה"ב בניגוד לחוק או לבצע כל פעילות לא חוקית. 

איך אדע האם הוויזה שלי אושרה?

בתום הריאיון אתם תדעו האם הבקשה שלכם התקבלה או סורבה. במידה והוויזה אושרה הדרכון יישאר אצל הקונסול ואתם תקבלו הנחייה להמתין לקבלתו עם הוויזה בתוך 5-7 ימי עסקים. אין צורך בתשלום נוסף בעבור החזרת הדרכון אליכם בדואר שליחים. במידה והוחלט על סירוב תקבלו את הדרכון שלכם בחזרה במקום. אין אפשרות לערער על החלטת הקונסול במקום. במקרה של סירוב האפשרות היחידה היא הגשת בקשה נוספת. ניתן להתחיל בתהליך שוב לאחר קבלת סירוב ללא צורך בתקופת צינון. 

ויזת תייר לארה"באיך מוציאים ויזת תייר לארה"ב

ארצות הברית היא יעד שמושך אליו אינספור תיירים מכל מדינות העולם לאורך השנה כולה. כמדינה שנחשבת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות היא חייבת לשים לב היטב לכל אדם שנכנס אליה ולוודא שהכוונות שלו טובות ובעיקר שהוא מגיע בצורה מסודרת וחוקית בלי שיש לו כוונה להשתקע בה. על מנת לטוס לארצות הברית צריך לעבור תהליך מדויק ומדוקדק של הוצאת ויזה שהסוג שלה תלוי במטרת הנסיעה ואופי הנוסעים. ויזת תייר לארה"ב מתאימה, כמו שאפשר להבין, לתיירים.

מה המשמעות של ויזת תייר לארה"ב

כאמור, חשוב מאד לוודא שמטרת הנסיעה תואמת ומתאימה לסוג הוויזה שמוציאים. השלטונות בארצות הברית מקפידים מאד על כניסת אורחים למדינה על פי הוויזה שמופיעה בדרכון שלהם ומוודאים זאת גם ביציאה מהמדינה. מי שמוציא ויזת תייר לארה"ב צריך לנסוע אך ורק לצרכי תיירות, ביקור משפחתי או טיול באתרים כאלה ואחרים ברחבי מדינת הענק. תחת החסות של ויזה זו אסור לעבוד, ללמוד לימודים משום סוג וכמובן שאסור למצוא מקום מגורים קבוע ולעבוד.

למה צריך ויזת תייר לארה"ב?

מי שנושא רק דרכון ישראלי חייב, כאמור, בוויזת כניסה לשטחה של ארצות הברית. הוויזה, הסוג שלה, התוקף שלה והתאמת הפרטים שבה לפרטיו של הנוסע נבדקים עוד לפני ההמראה ותהיה זו אחריות של חברת התעופה לוודא שכל מי שעולה למטוס יכול להיכנס לארצות הברית ולעבור בצורה מסודרת ותקינה את ביקורת הגבולות. תהליך הוצאת ויזת תייר לארה"ב הוא תהליך של סינון והכרות עם מי שעומד לנסוע ו-וידוא שיש לו קשרים חזקים לארץ שיחזירו אותו בתום הביקור.

סוגים נוספים של ויזה לארצות הברית

הוויזה היא בעצם אישור הכניסה לארצות הברית תחת התנאים שהנוסע עצמו ביקש. מכאן שמי שביקש ויזת תייר לארה"ב צריך לטייל בלבד, לבקר בני משפחה, להיות נוכח באירוע משפחתי וכמובן לפגוש חברים ולטייל איתם. על מנת ללמוד (קורס קצר או לימודים אקדמיים) צריך להנפיק ויזה מסוג שונה ואם בכל זאת רוצים לעבור לגור בארצות הברית או למצוא מקום עבודה – צריך לשם כך ויזה מסוג אחר. כל אחד צריך לדייק בפרטים שהוא מגיש ומבקש ולהנפיק את הוויזה המתאימה.

למה ארצות הברית מחייבת את המבקרים בה בוויזה?

מדינה שחשוב לה לשמור על הגבולות שלה ונלחמת בכמויות אדירות של מהגרים (בדיוק כפי שארצות הברית חווה) חייבת לשים לב מי נכנס אליה, מה מטרת ההגעה ולוודא שהוא אכן עוזב את שטחה בפרק זמן סביר כפי שהם מוחלטים על ידי תפקידי מפתח בשלטון. בשנים האחרונות מוקפדת אפילו יותר הכניסה למדינה ולא כל אחד יכול לקבל ויזה בקלות רבה מאד. מסיבה זו מדובר בתהליך שצריך לבצע, מילוי טפסים, הגעה פיזית וכמובן תשלום של סכום שלא תמיד כולם יכולים לעמוד בו.

מה התהליך של הנפקת ויזה לארצות הברית?

בעידן האינטרנט מדובר בתהליך יחסית ידידותי יותר אך הוא עדיין כולל לא מעט שלבים וחייבים לצבע אותו בדקדקנות גבוהה. השלב הראשון הוא מילוי טפסים דרך האינטרנט אודות מבקש הוויזה, כולל העיסוקים שלו וקורות חייו לפרטי פרטים. לבקשה צריך לצרף תמונה ולפרט כמה שאפשר. תשלום האגרה עומד על כמה מאות דולרים ולאחר התשלום צריך לקבוע תור ולהגיע לראיון בקונסוליה שממוקמת בתל אביב או בירושלים. ללא תקלות יסתיים התהליך תוך כמה שבועות.

למה לשים לב כשמבקשים ויזה לארצות הברית?

כאשר ממלאים את הטפסים הרלוונטיים חשוב לשים לב לנכונות כל פרט ופרט, לוודא לא מתבלבלים בספרות כמו בתאריך הלידה, כתובת מדויקת וכמובן שלא משמיטים (גם אם ללא כוונה) שום פרט חשוב – עיסוקים מהעבר, לימודים, ביקורים במדינות אחרות או תפקידים בעלי חשיבות ביטחונית. ברגע שמבצעים את השלב הזה בדיוק כפי שצריך אפשר להיות בטוחים שהוויזה תתקבל ללא כל בעיה.

ויזה לארצות הברית – שומרים עליה היטב!

כפי ששומרים על הדרכון – כך צריך גם לשמור על עמוד הוויזה שמודבק בתוכו. העמוד חייב תמיד להיות ברור וקריא על מנת שאפשר יהיה לנסוע לטיול, אפילו בספונטניות ללא הכנה מוקדמת ארוכה מראש. הוויזה מאושרת בדרך כלל לעשר שנים שבמהלכן אפשר לנסוע לארצות הברית ללא בעיה.

הוצאת ויזה לארה"ב מחירמה נחשב הוצאת ויזה לארה"ב מחיר טוב וכדאי?

יש שירותים שדרושים מפעם לפעם לבני המשפחה וחשוב לעשות סקר שוק לפני שניגשים לטפל בהם או לדאוג להם. יחד עם זאת יש לא מעט שירותים או מקרים שבהם יהיה מדובר במחיר קבוע וברור שאי אפשר יהיה לבקש ממנו הנחה או שהוא מועבר לגוף רשמי שקבע תעריך מסוים. כך המצב אם מחפשים שירות של ויזה לארה"ב מחיר טוב או משתלם. הסיבה היא שהאגרה קבועה וברורה ואין אפשרות אפילו לדבר עם מישהו מהקונסוליה בזמן התהליך כדי לתהות על המחיר.

 

איך מנפיקים ויזה לארצות הברית?

עבור ישראלים שאין להם דרכון נוסף של מדינה אחרת מדובר בתהליך שמתבצע, רובו ככולו, באתר האינטרנט הייעודי של הקונסוליה האמריקאית. התהליך מאד מובנה וברור, אי אפשר לדלג על שלבים ואי אפשר להשלים את התהליך בלי שהשלבים כולם הסתיימו בהצלחה. ויזה לארה"ב מחיר עומד כיום על כמה מאות דולרים שמשולמים כאגרה דרך אתר האינטרנט הייעודי ורק לאחר התשלום ומילוי כל הטפסים והשדות הנדרשים – אפשר לקבוע את הריאיון במשרדי הקונסוליה.

מדוע בעצם משלמים עבור הוויזה?

אין ספק שמדובר בהכנסה עבור שירותים קונסולריים כפי שכל מדינה לבטח גובה בכל רחבי העולם. בישראל כל הזמן יש ביקוש להנפשת ויזה לארה"ב מחיר קבוע כפי שמתפרסם או מתעדכן מפעם לפעם ומכיוון שמדובר במחיר אחיד שבעזרתו משיגים ויזה למשך פרק זמן של עשר שנים – הרי שאפשר לומר שאין זה מחיר גבוה מדי ובהחלט אפשר לחיות איתו. אין ספק שאם מנפיקים ויזות לארצות הברית לכל בני המשפחה מדובר בהוצאה לא קטנה.

 

איך לדעת אם ויזה לארה"ב מחיר קבוע הוא המחיר הנכון?

אין דרך להנפיק ויזה לארצות הברית, או יותר נכון לבקש ויזה לארצות הברית אלא דרך אתר האינטרנט הרשמי של משרדי הקונסוליה בארץ. מכאן שלא צריך לחשוש ממחיר לא נכון או מאפשרות של תשלום יתר. יש רק דרך אחת לשלם ולצלוח את התהליך המאתגר ולכן יש גם רק מקום אחד שבו משלמים. האגרה קבועה וברורה וגם מי שעושה זאת בפעם הראשונה יידע בדיוק מתי ואיך להיכנס לאתר שבו משלמים את האגרה ללא כל בעיה.

 

איך נקבע ויזה לארה"ב מחיר של הקונסוליה האמריקאית?

כאמור, התשלום הוא בעצם אגרה, כלומר תשלום חובה עבור השירות המהותי של הגשת בקשה להנפקת ויזה. יש כמה סוגים של ויזה, יש מגוון רחב של אפשרויות או סיבות למה אנשים רוצים או ירצו שתהיה להם ויזה וכמובן שיש אינספור סיבות למה לנסוע לארצות הברית. מכיוון שמדובר בשירות מבוקש ורצוי – במשרדי הקונסוליה מחליטים מפעם לפעם על גובה העמלה, בטווח של כמה מאות דולרים בתשלום שקלי שווה ערך.

מה החשיבות של תהליך הנפקת הוויזה?

אחרי שמבינים שאין ברירה אלא לשלם ויזה לארה"ב מחיר כפי שמתבקש באתרי הקונסוליה, קל יותר לעשות את החישוב שרלוונטי עבור כל אדם ואדם והוא זה שיחליט מתי הזמן הנכון עבורו (מבחינה כלכלית, בכל אופן) להתחיל את המהלך. באופן כללי אפשר לומר שהתהליך די אינטואיטיבי למי שדובר אנגלית ברמה סבירה ולכן כאשר מפנים לצורך כך את פרק הזמן הדרוש וניגשים לנושא בסבלנות – אין ספק שזה יהיה הרבה יותר קל.

 

למה צריך ויזה לארצות הברית?

מי שיש לו קרובי משפחה ברחבי ארצות הברית לבטח ירצה לנסוע לבקר אותם מדי פעם. כאשר יש בדרכון ויזה מוכנה לכל מקרה שיהיה – אין ספק שזה הרבה יותר קל. לא צריך להתלבט ובטח שלא צריך לכעוס או להתאכזב על כך שאין את הוויזה ואי אפשר לנסוע. מכיוון שהנפקת הוויזה לא נדרשת בהכרח עבור נסיעה קונקרטית – הרי שתמיד טוב שיהיו בדרכונים של כל בני המשפחה ויזות תקפות ומוכנות לנסיעה ספונטנית.

 

החשיבות של ויזה לארצות הברית עבור כל בני המשפחה

מה שבאמת חשוב להבין זה שנוסע שאין לו בדרכון ויזה לארצות הברית לא יוכל כלל להמריא מישראל. חברת התעופה לא תעלה אותו על טיסה ולא תסתכן או תסבך את עצמה מול רשויות ההגירה וביקורת הגבולות בארצות הברית. לכן כדאי להנפיק את הוויזה שתהיה לכל מקרה.

חידוש ויזה לארה"ב מחיר אחיד בכל מקום

חידוש ויזה לארה"ב מחירהמונחים שקשורים בהנפקת ויזה לביקורים בארצות הברית עלולים להיות מבלבלים עבור מי שעושה זאת בפעם בראשונה. חידוש ויזה לארה"ב מחיר יהיה תמיד אחיד ובעצם אפשר לומר שתמיד הכוונה תהיה להנפקת ויזה חדשה עם תוקף ארוך. לא קיים כיום שירות של הארכת תוקף ולכן כאשר פג התוקף של הוויזה הנוכחית בדרכון חייבים להתחיל את כל התהליך מההתחלה ולהנפיק ויזה חדשה לגמרי. ברגע שמבינים את זה – מבינים גם את הנושא של התשלום והמחיר.

למה צריך בכלל לחדש את הוויזה לארצות הברית?

כל ויזה שמונפקת לצורך ביקור בארצות הברית נושאת תאריך שבו יפוג התוקף שלה. בדרך כלל ויזת תייר, למשל, תינתן לאורך פרק זמן של 10 שנים. נשאלת השאלה – מה קורה בתום תקופה זו, כלומר לאחר שפג התוקף. לצורך כך אין קשר לנושא של חידוש ויזה לארה"ב מחיר גבוה או נמוך, שכן יש לקונסוליה האמריקאית יש תעריפים קבועות של אגרות לצורך הנפקת הוויזות ולכן אין כאן מקום למיקוח או לניסיון לחפש אפשרות זולה יותר.

מה המשמעות של תאריך פקיעת התוקף בוויזה?

לאחר פקיעת התוקף של הוויזה אי אפשר להיכנס לארצות הברית וחשוב לבדוק בסמוך למועד הנסיעה את ההנחיות בנוגע לשהייה בארצות הברית אחרי תאריך פקיעת התוקף או עזיבה את שטחה לאחר תאריך זה זו הסיבה שעדיף לוודא שמשלמים חידוש ויזה לארה"ב מחיר דרוש באגרה של הקונסוליה וכך פשוט מנפיקים ויזה חדשה עם תאריך פקיעת תוקף ארוך יותר. חשוב מאד תמיד לדעת מהו תאריך פקיעת התוקף על מנת שלא לעמוד במצב לא נעים של ויזה לא בתוקף.

 

מהו חידוש ויזה לארה"ב מחיר לתשלום?

התהליך של הנפקת ויזה (או יותר נכון – של בקשה לקבלת ויזה לארצות הברית) הוא תהליך וירטואלי ברובו שמתבצע באתר האינטרנט של הקונסוליה האמריקאית וכולל מילוי פרטים והגשת טפסים, תשלום האגרה הקבועה של הקונסוליה והגעה פיזית למשרדי הקונסוליה לצורך ריאיון. מה שבאמת חשוב לרשויות ההגירה של ארצות הברית זה לוודא שיש מה שמחזיק בארץ את המועמד לוויזה ושהוא לא ינסה להגר למדינה בצורה לא חוקית כך שיהווה נטל על החברה האמריקאית.

 

כמה עולה לחדש ויזה לארצות הברית?

חשוב מאד לדעת שהתעריף להנפקת ויזה לארצות הברית קבוע ומוחלט ועומד על כמה מאות דולרים. גם התשלום מבוצע באופן מקוון ותשלום האגרה הוא חלק בלתי נפרד בתהליך של הנפקת הוויזה לכל אחד שמבקש. יתרה מכך – אי אפשר יהיה לקבוע ריאיון ללא ביצוע התשלום ולכן האגרה היא אחד מהשלבים בתהליך, שלב שאי אפשר לדלג עליו ואי אפשר להמשיך את התהליך בלי לבצע אותו. חידוש ויזה לארה"ב מחיר יופיע בדיוק בזמן ובמקום של ביצוע התשלום וחשוב לשים לב.

תהליך ארוך עם סיפוק בסופו

אין ספק שהתהליך של מילוי כל הטפסים והפרטים לצורך בקשת ויזה לארצות הברית הוא תהליך מאתגר ולא כל אחד מצליח לבצע אותו בצורה תקינה וללא תקלות. גם אם נדמה שזה מאתגר מדי והוויזה לא נמצאת בהישג יד תמיד יש אל מי לפנות כדי לבקש סיוע וללא ספק אט אט לבסוף מצליחים בתהליך. אחרי התשלום וההגעה לריאיון – כל שנותר זה להמתין בסבלנות להגעת הדרכון הביתה עם השליח – רגע מרגש בהחלט ומרגישים את הדלתות שהוויזה פותחת.

המשמעות של ויזה לארצות הברית

לוויזה יש רק משמעות אחת – כשהיא מוצמדת לדרכון והיא בתוקף – אפשר בעזרתה להגיע לארצות הברית. במידה ואין ויזה בכלל או שהיא לא בתוקף, ייתכן מאד ובעליו של הדרכון כלל לא יורשה להמריא מהארץ ויידחה בשלב הדלפקים של שדה התעופה. מכאן שאין טעם להתחיל בכלל לתכנן נסיעה לארצות הברית אם אין ויזה בתוקף מוכנה בדרכון. 

 

אין מה לחשוש – מנפיקים ויזה ונמנעים מבעיות!

יש את אלה שסבורים שוויזה לארצות הברית כדאי שתהיה כל הזמן בדרכון, גם אם אין נסיעה מתוכננת, זאת על מנת ליהנות מהספונטניות שבתכנון ביקור מעכשיו לעכשיו. אין ספק שזו מחשבה נכונה, שכן הנפקת ויזה באופן בהול בשל צורך שהתעורר לבטח תהיה הרבה יותר יקרה ומלווה במתח נפשי. מכאן שכדאי לעשות זאת כשיש פנאי ובלי לחץ.

מה למדנו בכתבה: