הוצאת ויזת עסקים לארה”ב

97% הצלחה! צרו קשר למענה מהיר!

הוצאת ויזת עסקים לארה”ב

הוצאת ויזת עסקים לארה”ב

אין זה נדיר שאזרחים זרים שאינם גרים בארה”ב יבקשו אשרת עסקים. אבל אם אנשים אלה אינם מכירים את המורכבויות של תהליך היישום, ייתכן שהם יצטרכו לשלם עלויות די גבוהות ואף מיותרות. אשרת עסקים ניתנת בדרך כלל למי שרוצה לעבוד בארצות הברית באופן זמני. ניתן להנפיק אותו לפרויקט ספציפי או לתקופה בלתי מוגבלת. אם אתה יזם המעוניין להקים חברה משלך, אז ויזה מסוג זה תעזור לך להתחיל בה בקלות יותר מאשר אם היית נוסע ללא ויזה מתאימה.

אשרת עסקים מועילה גם אם אתה רק זקוק למשהו הקשור לעבודה שלך, כגון כאשר אנשים המחפשים תעסוקה זקוקים להיתר עבודה זמני ו/או אשרת N (לעובדים שאינם מהגרים).

ארצות הברית היא יעד מועדף לעסקים בינלאומיים

ארצות הברית היא אחד היעדים הפופולריים ביותר לעסקים בינלאומיים. עם זאת, הגשת בקשה לאשרת עסקים יכולה להיות תהליך מייגע ולוקח זמן.

ויזת עסקים היא סוג של אשרה אשר זר רשאי לבקש על מנת להיכנס לארצות הברית באופן זמני על מנת לנהל עסקים. תהליך זה הינו פורמלי ודורש הגשת בקשה הכוללת הצהרה כספית, עדות לקשרים רלוונטיים, וכמה טפסים. אשרת עסקים מאפשרת לאנשים זרים לעבוד בארה"ב מבלי לבקש אישור עבודה או אפילו לספק למעסיק מספר ביטוח לאומי. ברוב המקרים על המבקש להיות מסוגל להוכיח יכולת להרוויח לפחות 5,000 $ לחודש לאחר הוצאות. הנפקת אשרת עסקים יכולה להיות מסובכת ולרוב דורשת העסקת עורכי דין לענייני הגירה או התייעצות עם צוות השגרירות האמריקאית.

זאת הסיבה שכדאי לפנות לשירות המספק עזרה בהוצאת ויזת עסקים לארצות הברית.

יתרונות בעסקים בארצות הברית

ארצות הברית היא מדינה עם הרבה הזדמנויות לתעשיות קטנות ובינוניות. ישנם יתרונות רבים הקשורים לעסקים באצות הברית – כגון מדינה כגון מסים נמוכים, שכר נמוך וקלות גישה ללקוחות. ישנן גם אפשרויות ויזה רבות שניתן לבקש. ארצות הברית היא אחת המדינות שיש להן מדיניות כניסה פתוחה שבה אנשים מכל מדינה יכולים להגיש בקשה לויזה לארה"ב אם הם עומדים בקריטריוני הזכאות.

ישנם יתרונות וחסרונות רבים בהשגת אשרת עסקים לארצות הברית. היתרון העיקרי הוא בכך שהיא מאפשרת לעסקים להקים חנות באמריקה ללא טרחה של ניירת ובירוקרטיה. החיסרון העיקרי הוא שזה יכול להיות קשה להיכנס למדינה ללא תיעוד מתאים, ולגרום לעסקים מחוץ לאזור הסחירות של חוקי ההגירה של אמריקה להפסיד כסף והם עלולים לעסק להיכשל.

הנפקת אשרת עסקים לארה"ב

תהליך הוצאת אשרת עסקים לארצות הברית הופשט עם הכנסת כלי מקוון שמקל על חברות ויחידים למלא ולהגיש טפסי בקשה.

מועמדים יכולים כעת להגיש בקשה לאשרת עסקים בארה"ב באופן מקוון, באמצעות פורטל מערכת ההגירה האלקטרונית (ELS). ELS המופעל על ידי USCIS והוא מציע אפשרויות רבות למבקשים.

בעבר תהליך קבלת אשרת עסקים היה מסורבל ולוקח זמן. התקדמות הטכנולוגיה הפכה את התהליך הזה להרבה יותר קל.

גם כיום תהליך הוצאת אשרת עסקים יכול להיות קשה, זמן רב ויקר. בשנים קודמות יידרשו לחברה לפחות שישה חודשים לקבל אשרה מהשגרירות בוושינגטון הבירה, אם בכלל היה להם מזל לקבל אחת כזו. אבל זה כבר לא המצב כאשר כלים טכנולוגיים מודרניים מסוגלים לזרז את התהליך בצורה דרמטית עבור חברות המעוניינות להרחיב את פעילותן באמריקה.

סוגיית הויזה היא בעיה גדולה שאנשים רבים מתמודדים איתם כאשר הם מחליטים לעבור או להגר לארצות הברית. אם אתה עומד לעבור את התהליך לקבלת ויזת עסקים, כדאי להזמין איש מקצוע שיוכל להדריך אותך בתהליך. ארצות הברית היא אחת הכלכלות הגדולות בעולם. הוא מציע הרבה הזדמנויות לעסקים ויזמים בינלאומיים לשגשג ולצמוח. כדי לקבל אשרת עסקים, עליך לעבור מספר שלבים שיכולים להיות מאתגרים עבור חברות מסוימות. הנפקת אשרת עסקים לארצות הברית היא משימה לא פשוטה. אנשים רבים מתוסכלים ומרגישים שאי אפשר להשיג אשרת B-1/B-2. זו הסיבה שאספנו רשימה של טיפים, טריקים ומשאבים שימושיים שאמורים להיות מועילים בתהליך.

טיפים להוצאת ויזת עסקים לארה”ב

#1:  הימנע משימוש בכתובת הדוא"ל האישית שלך ובמספר הטלפון שלך בעת הגשת בקשה לאשרת עסקים. הקונסוליה המקומית שלך עשויה לדרוש ממך להשתמש בכתובת דוא"ל לעבודה, אז אנא השתמש במקום זאת בכתובת הדוא"ל של החברה שלך.

 #2:וודא שיש ברשותך את כל המסמכים הדרושים לך טרם הגשת בקשה לאשרת העסק שלך. זה כולל הוכחת זהות, הוכחת תוכניות נסיעה, הוכחת אמצעים כספיים כגון דפי בנק או החזרי מס והוכחת מעמד חוקי כגון כרטיס I-94 או אישור שאתה בארה"ב עם אשרת תייר.

בסך הכל, ארצות הברית מברכת על אנשי עסקים זרים הרוצים לפתוח עסקים באמריקה. עם זאת, תהליך קבלת ויזה כדי לחיות ולעבוד בארצות הברית אינו קל למדי.

 

מה למדנו בכתבה:

חידוש או הוצאת ויזה לארה"ב ברישום מהיר