ויזה לארה"ב

רבים מאיתנו חושקים להגיע לארצות הברית, למטרת שונות: טיול, עבודה, לימודים, חופש או סתם לבקר משפחה. ארה"ב היא יעד נחשק לא רק עבור ישראלים, אלא גם עבור תיירים ומבקרים רבים מרחבי העולם. כמובן, שלא כל דרכון מאפשר כניסה חופשית לארה"ב, ואנו בעלי דרכון ישראלי מחויבים לעבור תהליך של הוצאת ויזה לארה"ב על מנת להיכנס לתחומי ארה"ב, אלא אם ברשותך דרכון של מדינה אחרת, ואז ייתכן שאינך זקוק לויזה לצורך ביקורים קצרים בארה"ב, למטרת תיירות או עסקים.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הפך לקשה יותר עם השנים במיוחד לאחר אסון התאומים. ארצות הברית החלה להחמיר במתן אשרות כניסה למדינה והתהליך הפך לעוד יותר קשה.

 

זהו תהליך בירוקרטי מסובך שכולל בתוכו מילוי של מסמכים וטפסים רבים ומסורבלים, וכמובן בשפה האנגלית, שלא כולנו באמת יודעים לבטא ולכתוב הכל בצורה נכונה ומדוייקת. כמובן שאת מילוי הטפסים מבצעים דרך אתר השגרירות בצורה ממוחשבת, ולא ניתן לבצע זאת ידנית. המילוי של הטפסים באתר השגרירות מתבצע עם הקצבת זמן קצר יחסית, ואם לא מספיקים אז הכל מחדש "עד שלא הופכים לווירטואוזים בשפה האנגלית".

 

נוסף על כך, אתר שגרירות ארצות הברית תמיד עמוס במבקשי ויזה וזה מאט את קצב העבודה והשליחה של הטפסים. באתר השגרירות חסרות הנחיות לדרך המילוי, אופן העלאת התמונה וקביעת הראיון. כל אלו ועוד השגרירות עצמה הינה קפדנית מאוד וליקוי קטן ביותר בתהליך מילוי הטפסים לויזה יכול להכשיל את הבקשה. כדי להפוך תהליך מרתיע לקבלת ויזה, לתהליך מקצועי, פשוט ונוח, אנו מציעים את שירותנו לקהל הרחב. אנו מתמחים בהליכי בקשת ויזה לארה"ב. הצוות שלנו מונה נציגים מקצועיים הדוגלים באיכות השירות. 

 

לאורך השנים צברנו מוניטין רב ואחוזי הצלחה של מעל 97% בכל הנוגע לבקשת ויזות לארה"ב, ואנו מלווים את לקוחותינו שבעי הרצון בכל שלב מרגע תחילת השירות ועד לקבלת הויזה המיוחלת.

 

לקוחות החברה מקבלים לאורך כל הדרך עדכונים בנוגע לטיפול בבקשת הויזה, מועד הראיון והזימון עמו יש להתייצב בשגרירות, אישור על שליחת הטפסים והנחיות מסודרות לראיון עצמו, עם מה חשוב להגיע ומה כדאי להראות.

 

ראיונות בשגרירות נקבעים לפי מועדים ולו"ז שלהם, והדבר משתנה בהתאם לתקופה. במידה ויש לכם עוגנים או תאריכים ספציפיים שאינכם יכולים להגיע, יש לציין זאת בעת הגשת בקשה לויזה לארה"ב. לאחר שנקבע ראיון והנכם רוצים להזיזו או לבטלו, יש להודיע לנו טרם עת, לפי נהלי השגרירות, על מנת שנוכל לתאם עבורכם ראיון חדש.

 

שגרירות ארצות הברית גובה עבור כל בקשה להוצאת ויזה אגרה בעלות משתנה, בהתאם לסוג הויזה המבוקשת. את האגרה ניתן לשלם דרכנו על מנת שנוכל לתאם עבורכם מועד לראיון.

 

   הגש בקשה 

 

טפסים להוצאת ויזה לארה"ב

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.