טופס ויזה לארה"ב בעברית

טופס בקשה להוצאת ויזה לארה"ב

לתחילת מילוי טופס ויזה לארה"ב בעברית לחץ כאן

 

באמצעות שירותי Usa Visa Services, תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הופך לקל, פשוט, מהיר ובהחלט מקצועי. תהליך קבלת ויזה לארה"ב באמצעותנו הינו תהליך קצר מהיר ויעיל!

 

הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס DS-160 בעברית. כתבנו את הטופס בצורה נוחה וידידותית, עם הנחיות ברורות כיצד למלא כל שדה. בנוסף, עומד לרשותכם שירות לקוחות טלפוני בכל שאלה או בעיה.

 

אנשי המקצוע שלנו ילוו אתכם מרגע מילוי השאלון ds-160 בעברית ועד קבלת הויזה אליכם הבית יחד עם הדרכון. אנו נדאג לבדוק את תקינות מילוי השאלון ודיוק בפרטים, לאחר מכן נבצע איתכם אימות פרטים אל מול השאלון ויזה לארה"ב, נמלא עבורכם את טפסי הבקשה הרשמיים של שגרירות ארה"ב באנגלית בצורה מושלמת, נוודא שלא חסרים פרטים ושכל המידע נמסר כפי שצריך. לאחר מכן נקבוע לכם ראיון בשגרירות להוצאת ויזה, נדאג גם להכין אותכם ליום הראיון.

 

ראיון לויזה לארה"ב הינו החלק העיקרי בהוצאת הויזה המיוחלת. למעט הילדים עד גיל 14 ומבוגרים מעבר לגיל 79, כולם מחוייבים לעבור את הראיון. בעצם לא ניתן לקבל אשרת כניסה לתחומיה של ארצות הברית ללא הראיון.
שגרירות ארצות הברית בישראל ממוקמת בתל אביב, רחוב הירקון 71. עם הגעתכם לשגרירות תעברו בדיקה בטחונית. ילדים עד גיל ארבע עשרה לא נדרשים להגיע פיסית לשגרירות והוריהם יכולים להגיש את הבקשה לויזה עבורם. בעת הביקור בשגרירות ישנם דברים האסורים בתכלית האיסור להכנסה למקום. מידע נוסף על יום הראיון בקונסוליה ניתן לראות בקישור הבא.

 

ראיון ויזה לארה"ב - טיפים חשובים!
האחריות שלנו היא להכין את לקוחותנו לראיון בשגרירות מול אנשי הקונסוליה. מספר טיפים חשובים למעמד הראיון: הופעה ייצוגית ומאורגנת, להיות שלווים ורגועים, התייחסות לראיון לקבלת ויזה כראיון עבודה לכל דבר, הפגנת החלטיות ובקיאות בתשובות הניתנות לאנשי הקונסוליה, להדגיש כל הזמן את מטרת הנסיעה והחשוב ביותר, כי אין בכוונתינו להשתקע בארצות הברית או להתעסק בפעילות לא חוקית.

 

   הגש בקשה 

 

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.