טופס ויזה לארה"ב

טופס בקשה להוצאת ויזה לארה"בטופס ויזה לארה"ב

אין ספק שרובינו עוד בילדותינו חלמנו להגיע לביקור קטן בארצות הברית, לחרוש על אדמות הלאס וגאס ובתי קזינו מפוארים, לבקר בדיסניי-לנד, גרנד קניון ובככל להגיע לארץ ההזדמנויות, מקום בו כל אחד יכול ולממש את הפוטנציאל הטמון בו.
הדרך אל החלום לא תמיד קלה ולעיתים אף קשה ומסורבלת. הדרך הזו עוברת בדלתות הקונסוליה שבשגרירות. אנשי הקונסוליה המסורים למדינתם יעשו את המיטב כדי שמבקרי מדינתם יכנסו למדינה בצורה חוקית, מסודרת, יהיו כאלו שלא יישארו כמהגרים ויפעלו על פי חוק. אנשי הקונסוליה יבדקו שהמבקרים אכן בעלי סיבה אמתית לחזור לישראל ולא להשתקע בארצות הברית.
תהליך הבדיקה והוצאת ויזה לארצות הברית מתחיל בטופס ויזה לארה"ב ובשמו המקורי טופס ds-160. מילוי הטופס הוא החלק הראשון והחשוב בתהליך, חשוב להקפיד למלא את כל הפרטים על דיוקם, לרשום את השמות כפי שרשומים בדרכון, לא להחסיר מידע ופרטים הקטנים ביותר.

 

טופס בקשת ויזה ds-160

טופס ויזה לארה"ב ds-160 הוא בעצם טופס מקוון הנמצא באתר השגרירות וממלאים אותו אונליין בשפה אנגלית בזמן מוגבל והוא מכיל מספר עמודים לא מועט.
מטרתו העיקרית של טופס ויזה לארה"ב הוא לספק מידע אישי עליכם, הכולל פרטים על מצבכם האישי והכלכלי, מטרת נסיעתכם, אם יש לכם עבר פלילי, ביקורים קודמים בארה"ב ובחו"ל ואינפורמציה רלוונטית נוספת בהתאם לדרישות השגרירות.
טופס ויזה ds-160 הינו טופס חובה ועל כל מועמד יש להגישו לקראת ראיון בשגרירות. בנוסף חשוב לדעת כי ישנם מועמדים שעליהם למלא טפסים נוספים וזה תלוי בסוג הויזה המבוקשת ומטרות נסיעה לארצות הברית.

 

מילוי טופס ויזה לארה"ב

חשוב לציין כי מילוי לא תקין של הטפסים יכול לעקב את התהליך משמעותית ועד ולפסילת הבקשה, במידה והטפסים שנכתבו לא בהתאם להנחיותיה של שגרירות ארה"ב.

5 דגשים למילוי טפסים לקבלת ויזה לארה"ב:

  1. חשוב לבחור את הקונסוליה בהתאם למקום המגורים שלכם, וזאת טרם אתם מתחילים למלא את הטופס. לאחר מכן יש לוודא כי אתם מתחילים למלא טופס הנקרא טופס ds-160, שכן זהו טופס הבקשה הסטנדרטי להוצאת ויזה לארה"ב.
  2. שפה- חשוב לדעת, כי טופס ויזה לארה"ב אותו אתם ממלאים, נכתב בשפה האנגלית, וכי גם אתם צריכים למלא את כל הפרטים בשפה זו. ניתן לעלות עם העכבר על סימן השאלה (עזרה) ולראות את התרגום לעברית. אם אינכם מבינים אנגלית רשמית, מומלץ להיעזר בחבר, הורה או מישהו מקצועי שיודע את השפה ויכול לעזור לכם לפתור את בעיית ההבנה. זה לא הזמן להתבייש או לחסוך בכספים, שכן שגיאה או אי מילוי שדה בטופס יכול להוביל לשלילת הבקשה.
  3. מילוי אונליין - יש לכם אפשרות למלא את הטופס באינטרנט ולשלוח אותו באמצעות האתר של השגרירות או להוריד אותו לשולחן העבודה, להדפיס אותו, למלא ולשלוח בדואר. אם החלטתם למלא את הטופס בצורה מקוונת יש לקחת בחשבון כי מדי 20 דקות, מתחדשת הטענת הטופס ואם לא תשמרו את הנתונים ותרשמו בתחילת התהליך את קוד הזיהוי של הטופס, כל האינפורמציה שכתבתם תיעלם ותצטרכו למלא אותו מחדש.
  4. שליחה - חובה לשלוח את הטופס ויזה לארה"ב עד שלושים יום מאותו יום בו הוא הוקצה לכם באתר השגרירות.
  5. עזרה חיצונית - חשוב לדעת כי ישנן חברות אשר מציעות שירותי מילוי טפסי בקשה של ויזה לארה"ב. כאן ניתן לבחור למלא את הטופס בשפה העברית, ואנשי החברה יתרגמו את הנתונים לאנגלית בטופס המתאים.

 

אם טופס DS 160 זה רק טופס, למה לא לעשות זאת לבד?

  1. הנסיון הרחב שלנו בתחום מאפשר לנו לתת הכוונה ספציפית לכל לקוח, על פי המקרה הייחודי שלו, ובנוסף מאפשר לתת מענה למצבי קיצון.
  2. כמו כן, התהליך אצלנו כולל בנוסף להכנת המסמכים הרלוונטיים גם תיאום ראיון, וקישור טופס ה-ds-160 הספציפי לראיון שנקבע.
  3. וכמו שאומרים "אין חכם כבעל ניסיון".

 


אנו בחברת Usa Visa Services,הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס ויזה לארה"ב ds-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב.

 

   הגש בקשה 

 

טפסים להוצאת ויזה לארה"ב

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.