ביטול ויזה לארה"ב

ביטול ויזה לארה"בביטול הויזה יכול לקרות בשני מקרים. מקרה ראשון , בו מבקש הויזה ביטל מיוזמתו את תהליך הוצאת הויזה, כאן בעצם מדובר בביטול או הפסקת תהליך הוצאת ויזה. המקרה האחר הינו כאשר ביטול הליכי הויזה או ויזה בתוקף מתבצע ביוזמת הרשויות - ביטול מסוג זה נובע בדר"כ מהסיבות של הפרת תנאי הויזה והשהייה בארה"ב או עבירה על חוקי ארצות הברית או מדינות המקיימות יחסים דופלומטיים עימה.

 

ביטול ויזה לארה"ב – ביטול הבקשה ביוזמת מבקש הויזה
במידה והגשת בקשה לויזה, הגשת טפסים ובאמצע התהליך החלטת לבטל הכל ואינך מעוניין בויזה. אין צורך בנקיטת אמצעים לביטול ויזה לארה"ב. אם עדיין לא נקבע תור לשגרירות, אז פשוט לא קובעים, וגם אם נקבע ראיון להוצאת ויזה, עדיין אין בעיה, פשוט לא מגיעים לראיון.

כמובן שניתן להודיע על ביטול התור. במצב כזה המבטל אינו מקבל שום החזר כספי ובמידה ושולמו כבר כל אגרות הטיפול, הן אינן מוחזרות לו. במידה והויזה כבר אושרה והונפקה לפני שהוחלט על ביטול ויזה לארה”ב, הוא יידרש לאסוף אותה ולהשתמש בה כל עוד היא בתוקף.
ככלל אין צורך לבטל ויזה ביוזמתנו, מכיוון שהויזה ניתנת לתקופה מוקצבת וכעבור תקופה זו ייפוג תוקפה גם ככה.

 

ביטול ויזה לארה"ב ביוזמת הרשויות בארה"ב
ביטול הויזה יכול להתרחש במהלך הליך הוצאת ויזה וכאמור גם לאחר שהויזה כבר ניתנה, במקרה כזה בעל הויזה המחזיק בה, ושוהה בארץ או בחו"ל והשגרירות מחליטה לבטל את האשרה. זה נובע בדר"כ מהמקרים של שהייה מעל הזמן המותר, עבירה על חוק, פעילות אסורה ו/או בניגוד לתנאי הויזה. למעשה ביטול ויזה לארה"ב על ידי הרשויות הינה תהליך של סנקציה שנגרמת עקב הפרת תנאים על ידי מחזיק בויזה.

לכל שאלה בנושא ביטול ויזה ניתן לפנות לצוות המומחים שלנו בעמוד צור קשר

 

 

   הגש בקשה 

 

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.