הוצאת ויזה לארה"ב

טופס הוצאת ויזה לארה"ברבים נוטים לומר כי תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הינו מורכב, מסובך ובעייתי. לעיתים נסכים עם האמירה, אך החשוב הוא להבין כי ישנן חברות העוסקות בדבר ולהן נסיון רב בתחום. ישנם סוגים שונים של ויזות לארצות הברית ומטרתם שונות, ותלויות במטרת ההגעה למדינה. סוגי ויזות הפופולריות שניפגש בהן הינן: ויזת תייר, ויזת עבודה, ויזת סטודנט, וויזה לאשרת שהייה קבועה, או בשמה הידוע גרין קארד.

 

הוצאת ויזה לארצות הברית

הגוף המטפל בכל נושא הנפקת אשרות כניסה לתחומי ארצות הברית הינו הקונסוליה, שהיא חלק מהשגרירות האמריקאית בישראל. השגרירות האמריקאית ממוקמת בתל אביב. תושבי אזור הצפון, המרכז והדרום נדרשים לבצע את תהליך הוצאת הויזה מול השגרירות האמריקאית בתל אביב, אך תושבי העיר ירושלים והסביבה מתבקשים לבצע את התהליך באמצעות הקונסוליה האמריקאית בירושלים.

 

הגשת בקשה לויזה לארה"ב הינו תהליך אישי!

תהליך הוצאת ויזה הינו תהליך אינדיווידואלי ולכן על כל המבקשים להיכנס לתחומי ארצות הברית חלה חובה לעבור את התהליך, למלא שאלון ולהגיע לראיון עם טופס DS-160. גם בני משפחה חייבים, כל אחד, טופס מלא. טיפ קטן בנושא זה - במידה ומדפיסים כמה עותקים במדפסת ביתית, יש לדאוג לעשות זאת במדפסת לייזר ולא דיו מפני שעל הטופס ישנו ברקוד שחייב להיות קריא.

 

שלבי התהליך להוצאת ויזה לארה"ב הינם:

עליכם להצטייד בדרכון בתוקף. במידה ואין, ניתן להוציא דרכון בין 4 ימים, לשבוע ימים.
יש לוודא כי אין תיק פתוח במשטרה. במידה ויש אחד כזה, פנו אלינו לייעוץ חינם עם אחד הנציגים, דרך צור קשר.
כסף עבור תשלום האגרה לשגרירות ארה"ב (כ-600 ש"ח לאדם בממוצע). אגרות שגרירות ארה"ב - לחץ כאן.
קשר כלכלי וחברתי מחייב, כאן בארץ.
כל המידע והפרטים הרלוונטיים להשלמת טופס DS-160.
את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב יש לעשות טרם קניית הכרטיסים ושאר הסידורים.

 

מסמכים כלליים הנדרשים בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב

  1. כללי - טופס בקשה לויזה, תמונת דרכון, דרכון בעל תוקף של לפחות ששה חודשים לאחר מועד הכניסה לארצות הברית, קבלה מרשות הדואר המוכיחה את תשלום האגרה.
  2. שכירים - מכתב מקור (לא צילום) מטעם מקום העבודה ובחתימת המעסיק. על המכתב להיות מודפס על גבי נייר (לוגו) מכתבים של מקום העבודה, יצוין בו פרק הזמן בו אתם כבר עובדים בחברה, ואישור כי בכוונת המעסיק להמשיך ולהעסיק אתכם גם בעתיד. כמו כן מומלץ להגיע עם שלושה תלושי משכורת אחרונים מאותו מקום עבודה. אם מטרת הנסיעה היא עסקית, יש לציין זאת, ואף את כתובת החברה או הגורם העסקי אליו אתם נוסעים.
  3. עצמאיים - בנוסף לטופס הבקשה יש להגיע עם רשיון העסק, רשימה של עובדים בעסק המקבלים משכורת מכם, אישור מודפס וחתום על ידי רואה החשבון שלכם, בו הוא מתאר את אופי העסק, כמה שנים הוא קיים, ורווחי העסק בנטו.

 

לשאר הסיווגים של ויזות ומסמכים נדרשים ניתן לגשת לעמוד "מסמכים נדרשים".אנו בחברת Usa Visa Services, הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר עבור הוצאת ויזה לארה"ב - טופס DS-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב

 

   הגש בקשה 

 

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.