ויזה למשקיעים לארה"ב

מילוי שאלון להוצאת ויזה למשקיעים לארה"בהקמת עסק חדש או השקעה בעסק בחו"ל, היא הרפתקה נפלאה, מרגשת, מסוכנת במובן החיובי של המילה, מעניינת ... אבל מחייבת התייחסות רצינית וקבלת ייעוץ ממי שכבר עושה את זה שנים רבות. חלק מהקמת עסק בחו"ל זה להיות מסוגל להגיע אליו תמיד ובזמן המתאים לו. במידה ובחרתם להקים אחד כזה בארצות הברית, אזי תזדקקו לזיזת עסקים, או ליתר דיוק ויזת משקיעים לארה"ב. זהו סוג חדש יחסית של ויזה מיוחד ובהחלט נוח עבור משקיעים שיבלו תקופות ארוכות בארצות הברית, וכחלק מבילוי כזה המשקיע ירצה שגם משפחתו תהיינה לידו.

 

לנו, חברת Usa Visa Services יש את הכלים, הנסיון והיכולת להעמיד עבור העסק שלכם נגישות בין ארצית ונוחות עסקית ע"י הסדרת ויזה למשקיעים.

 

ויזה למשקיעים חוקקה בחודש יוני שנת 2012 על ידי הקונגרס האמריקני בחקיקה מיוחדת. הוויזה מאפשרת למחזיק בה, אפשרות לשהות בארצות הברית לפעילות עסקית, אשר חלק הארי במימונה מגיע מהמדינה, מטעמה נשלח איש העסקים. על מנת לזכות בוויזה זו חלים על המבקש אותה, תנאי סף שונים:

  1. על החברה שאותה הוא מייצג ומטעמה הוא פועל להיות בבעלותו.
  2. לחלופין- חלק מבעלי המניות בה שמוצאם ממדינת המקור הוא לכל הפחות 50% מכלל בעלי המניות.
  3. קיימת דרישה להשקעה בהיקף גדול בפעילות המסחרית של העסק או במתן שירותים נלווים.

 

הוצאת ויזה למשקיעים לארה"בתנאי סף הנדרשים לקבלת ויזת משקיעים לארה"ב
כדי לעמוד בתנאי הסף לקבלת ויזת משקיעים תדרשו להוכיח את קיומו של הסכום שיש בידכם לצורך ההשקעה (לא פחות מ-50,000$), תדרשו להסביר את יעודה של ההשקעה והאם היא תשפיע על האזור שבו יופעל העסק, והאם זה יאורר צמיחה.
ויזה למשקיעים מקבלים לתקופה של 5 שנים. כל תקופת השהייה ויזת המשקיעים מקנה זכות לקבלת אשרת שהייה עבור בן/בת הזוג והילדים עד גיל 21, כאשר אחד מבני הזוג הנלווים, יכול להגיש בקשה לעבודה בארצות הברית. לאחר חמש שנים- משך הזמן שלגביו תקפה הוויזה- ניתן להגיש בקשה להארכתה בשנתיים.

 

ויזת המשקיעים כמו גם ויזת עסקים מקנה זכות לבקר לצורך פגישות הקשורות בפעילות עסקית, כנספח לפעילות כזאת, ביקור לקוחות עסקיים, ניהול משא ומתן עסקי, השתתפות בכנסים ובוועידות, טיפול בנכסים ועוד.

 

יש לציין כי עליכם לברר מבעוד מועד האם המטרה המוצהרת של נסיעת העסקים נכללת במסגרת הקריטריונים שקובע החוק האמריקני לעניין הויזה הספציפית. בריאיון האישי שייערך לכם אתם עשויים להישאל שאלות שונות. רצוי ומומלץ להגיע מוכן לריאיון.

 

   הגש בקשה 

 

הוצאת ויזה לארה"ב למשקיעים

הויזה היא הדרך היחידה של שגרירות ארצות הברית לעקוב אחר מי שנכנס למדינה, לאשר כניסות ויציאות ולהבטיח את שלום התושבים. יחד עם זאת, יש סוגים רבים של סימוני ויזה לארה"ב וכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.