ויזה לילדים ולתינוקות לארה"ב

אם בכוונתכם להגיע לארצות הברית עם הילדים או לשלוח את הילדים לבדם לטיול, נופש או חופשה אצל הקרובים, עליכם לקחת בחשבון כי גם הילדים מחויבים להמציא ויזת ילדים לארה"ב. איך מוציאים ויזה לארה"ב לילדים? לפניכם כל המידע הנדרש על תהליך הוצאת ויזה לילדים שהם מתחת לגיל 14.

 

הוצאת ויזה לארה"ב לילדים מתחת לגיל 14

ילדים מתחת לגיל 14 אינם מחוייבים להגיע לראיון אישי בשגרירות. במקום להגיע לשגרירות, יש לשלוח את הבקשה באמצעות שירות המשלוחים של דואר ישראל, לאחר תשלום אגרת ויזה לארה"ב. רק במידה ואחד ההורים מגיע לשגרירות בכדי לעבור ראיון בעצמו, ניתן למסור את הבקשה עבור הילדים ישירות במעמד הראיון.

 

מילוי טופס ויזה לארה"ב לילדים
טפסי בקשה לויזה עבור הילדים הם למעשה אותם טפסים שנדרש למלא כל מועמד לויזה. זהו טופס מקוון הנקרא DS-160. יש למלא את הטופס בצורה מדויקת, כנה ומבלי להחסיר פרטים. מילוי הטופס הוא בעברית וחשוב לפרט ולענות על כל השאלות.
בכל עת תוכלו להיעזר בשירותי חברת Usa Visa Services להגשת בקשת ויזה לילדים לארצות הברית.

 

מסמכים ואישורים נוספים שיש להציג

  1. דף אישור של טופס הבקשה DS160
  2. תמונה צבעונית העונה לקריטריונים של שגרירות ארה"ב
  3. דרכון בתוקף
  4. אישור תשלום האגרה
  5. מכתב הסכמה של ההורים

 

ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14 

חשוב לדעת על ויזה לילדים לארה"ב
ישנם לא מעט סוגי ויזה לארה"ב, כאשר כל אחת מיועדת למטרה אחרת. ויזה לארה"ב לילדים צריכה למעשה להיות תואמת למטרת הנסיעה של ההורים. ילדים מתחת לגיל 14, אשר טסים יחד עם אחד או שני ההורים לטיול בארה"ב, זקוקים לויזת תייר. ילדים אשר טסים עם הוריהם לצרכים אחרים (לימודים, עבודה וכו') יקבלו ויזה לארצות הברית שמיועדת לקרוב משפחה מתלווה. במקרים אלו, הגשת בקשה להוצאת ויזה לילדים תהא זהה, משמע; יש למלא טפסי בקשת ויזה ולהגיש את כל האישורים הדרושים. הפקיד בשגרירות הוא המחליט, על סמך המסמכים שהוגשו, מהו סוג הויזה המתאים.

   הגש בקשה 

 

 הוצאת ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14

הויזה היא הדרך היחידה של שגרירות ארצות הברית לעקוב אחר מי שנכנס למדינה, לאשר כניסות ויציאות ולהבטיח את שלום התושבים. יחד עם זאת, יש סוגים רבים של סימוני ויזה לארה"ב וכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.