סוגי ויזות לארה"ב

הויזה היא הדרך היחידה של שגרירות ארצות הברית לעקוב אחר מי שנכנס למדינה, לאשר כניסות ויציאות ולהבטיח את שלום התושבים. יחד עם זאת, יש סוגים רבים של סימוני ויזה לארה"ב וכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם.

סוגי ויזה לארה"ב מתחלקים לקטגוריות רבות ומגוונות. אחת לכמה זמן נוספים סוגים חדשים ומשתנים השמות של הסוגים הקיימים, זוהי אחת הסיבות העיקריות שאנשים הולכים לאיבוד בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב.

 

ויזת תייר לארה"ב

 

ויזת עסקים לארה"ב

 
ויזה לילדים ולתינוקות לארה"ב
 
ויזה למשקיעים לארה"ב
 
סימוני ויזות
 

A - 1 ויזה לארה"ב עבור דיפלומטים, שליחי מדינה רשמיים, ובני משפחותיהם.
A - 2 ויזה לארה"ב עבור פקידי או עובדי ממשל אחרים של ממשלות זרות, או משפחותיהם. 
A – 3 ויזה לארה"ב עבור בני משפחה קרובים או עובדים של בעלי ויזות A-2 ו .A-1 
B - 1 ויזה לארה"ב לעסקים. 
B - 2 ויזה לארה"ב לתיירים.  (מבקרים מארצות מסוימות רשאים להיכנס לארה"ב ללא ויזה זו). 
C - 1 ויזה לארה"ב לתיירים זרים העוברים דרך ארה"ב. 
D - 11 ויזה לארה"ב לאנשי צוות ימי ואווירי הנדרשים לשהות בצורה זמנית בארה"ב ושיעזבו את ארה"ב בכלי התחבורה שהביאם לארה"ב. 
E – 1 ויזה לארה"ב לסוחרים.
E – 2 ויזה לארה"ב למשקיעים.
F – 1 ויזה לארה"ב לסטודנטים. 
F – 2 ויזת נלווה לבני משפחות בעלי ויזת  F-1
G – 1 ויזות עבור נציגים רשמיים של ממשלות זרות, המגיעים לארה"ב לעבוד בארגון בינלאומי, צוותיהם ובני משפחותיהם. 
G – 2 ויזות עבור נציגים רשמיים אחרים של ממשלות זרות, שבאים לעבוד בארה"ב עבור ארגון בינלאומי, ובני משפחותיהם. 
G – 3 ויזות עבור נציגים רשמיים של ממשלות זרות ובני משפחותיהם שמתאימים לויזות אך ממשלותיהם אינן חברות בארגונים בינלאומיים G - 1 או G - 2 .
G - 4 ויזות עבור מנהלים ועובדים של ארגונים בינלאומיים ובני משפחותיהם. 
G - 5 ויזות עבור נלווים ואחרים ובני משפחותיהם העוזרים לבעלי כל ויזות G האחרות. 
H - 1B ויזות ליחידים העובדים במקצוע ספציפי שדורש לפחות תואר ראשון או שווה ערך בניסיון עבודה. 
H - 2A ויזות לעובדי חקלאות זמניים הבאים לארה"ב למלא משרות שבהן יש חוסר זמני בעובדים אמריקאיים ושהוכרו ע"י משרד החקלאות האמריקאי. 
H - 3 ויזת הכשרה 
H - 4 ויזת נלווה לשוהים על ויזת .H 
K – 1 ויזות לארוסות או ארוסים של אזרחים אמריקאיים הבאים לארה"ב על מנת להתחתן 
K - 2 ויזות לילדים או קטינים לא נשואים של בעלי ויזת .K 1 
L – 1 ויזות העברת עובדים בין סניפי החברה עבור עובדים, העובדים כמנהלים בכירים או בעלי ידע בלעדי. 
L - 2 ויזות נלווה לבעלי ויזות L. 
M - 1 ויזה לארה"ב לסטודנטים ללימודים מקצועיים.
M – 2 ויזת נלווה לבעלי ויזות M.
N – ויזות לילדים למהגרים ספציפיים. 
O - 1 ויזות ליחידים בעלי יכולות מיוחדות בתחום המדע, האומנות, חינוך, עסקים או ספורט. 
O – 2 ויזות לצוותי מחזיקי O – 1. 
O - 3 ויזות נילווה לבעלי ויזות .O 
P - 1 ויזות לאתלטים או אומנים וצוותיהם בעלי שם בינלאומי. 
P – 2 ויזות לאומנים הבאים לארה"ב במסגרת תכנית הכשרה. 
P - 3 אומנים ובדרנים הבאים לארה"ב בקבוצה על מנת להציג מופעים תרבותיים שונים. 
P - 4 ויזות נלווה לבעלי ויזת .P 
Q - 1 ויזות למבקרים הבאים לארה"ב להשתתף בתוכניות בינלאומיות להכרת תרבויות שונות. 
Q - 2 ויזות נלווה לבעלי ויזות Q. 
R - 1 ויזות לאנשי דת. 
R – 2 ויזות נלווה לויזות .R  
S - 1 ויזות ליחידים הבאים לארה"ב לספק מידע חיוני לרשויות בארה"ב כשנקבע כי נוכחותם בארה"ב חיונית לשם מיצוי חקירה. 
S - 2 יחידים המגיעים לארה"ב לספק מידע חיוני לרשויות, ואשר יהיו נתונים לסכנה כתוצאה ממסירת מידע זה, ואשר רשאים לקבל פרס עבור המידע 
S - 3 ויזת נלווה לבעלי ויזת S.

 

   הגש בקשה 

רובנו חולמים על הטיול בערים הגדולות של ארצות הברית, בקניונים מפוארים, ביקורים בבתי קזינו שבלאס וגאס, לקחת את הילדים לדיסני-לנד ובכלל לראות ולחוש את המקום עליו אומרים "ארץ ההזדמנויות".

כמובן שלפני הגעתנו לארצות הברית עלינו לקבל אישור כניסה למדינה או במילים אחרות ויזת תייר לארה"ב.

ויזת תייר - זוהי ויזה הנפוצה ביותר ומעל 90% מישראלים מבקשים לקבל ויזת תייר לארה"ב.

ויזות 2B-1B נקראות גם ויזות תיירות, עסקים או רפואית והן הויזות הנפוצות ביותר בקרב אלו המעוניינים לבקר בארצות הברית. ויזת תייר בעצם מאפשרת לנו להיכנס לתחומי ארצות הברית בין היתר למטרות ביקור של חברים או משפחה, טיול, טיפול רפואי, לימודים שאינם אקדמיים או לימודים לא מוכרים לצרכי תעודה או נקודות זיכוי ולתקופות קצרות, השתתפות בתחרויות לא מקצועיות וללא גמול כספי, ספורט, מוזיקה וישנם עוד לא מעט קריטריות כדי להחשיב את סוג הויזה כויזת תייר לארצות הברית. בעלי עסקים יכולים להשתמש בסוג ויזת תייר לצרכי פגישות עסקיות, פגישות עבודה עם שותפים מארצות הברית, השתתפות בועדות ו/או כנסים, טיפול בכל נושא הרכוש מול גורמים פרטיים או ציבוריים, ניהול משא ומתן על עסקאות וחוזים וכמובן חיפוש אחר עסקאות להשקעה.
לכן במידה ואיננו בעלי אזרחות של אחת המדינות הפטורות מויזה לארה"ב, נהיה חייבים להוציא ויזה ורק למטרות שנמנו לפני כן. וכפי שאנו רואים ויזת תייר איננה מאפשרת לנו לנסוע לארצות הברית למטרות עבודה או כל פעילות אחרת המתוגמלת כספית, וגם עיתונאים לא יוכלו להשתמש בויזה מסוג זה וכמובן שויזה זו, לא תקפה בעת מעבר לארצות הברית למגורי קבע.

 

שלבי הגשת הבקשה עבור ויזת תייר לארה"ב:

 1. מילוי טופס DS160
 2. תשלום אגרת ויזה (160$)
 3. קביעת מועד הראיון בשגרירות
 4. ראיון בשגרירות ארה"ב
 5. קבלת הדרכון באמצעות דואר ישראל

ויזת תיירות לארה"ב*חשוב לציין כי הופעה בראיון בשגרירות הינה חובה לכל מועמד בין הגילאים 14 עד 80.

 

המסמכים הדרושים:
לפי החוק האמריקני, על כל אזרח ישראלי המבקש ויזה לארצות הברית, חלה חובת ההוכחה כי אין בכוונתו להגר לארצות הברית ולהשתקע בה. כל בקשה לויזה נבחנת לגופה, ומבקשים רבים ימצאו, כי אפילו סוגי המסמכים שיידרשו להציג, אופי וסוגי השאלות שישאלו, עשויים להיות שונים זה מזה, גם אם הבקשה לויזה הוגשה למטרה זהה. המסמכים להלן הם אלו אותם תידרשו להציג, למרות שמעת לעת תדרשו להציג גם מסמכים נוספים לפי דרישת הנציגים בשגרירות, ובהתאם לשיקול דעתם.ויזת תיירות לארה"ב

 1. כללי - טופס בקשה ויזת תייר לארה"ב, תמונת דרכון, דרכון בעל תוקף של לפחות ששה חודשים לאחר מועד הכניסה לארצות הברית, קבלה מרשות הדואר המוכיחה את תשלום האגרה.
 2. שכירים - מכתב מקור (לא צילום) מטעם מקום העבודה ובחתימת המעסיק. על המכתב להיות מודפס על גבי נייר (לוגו) מכתבים של מקום העבודה, יצוין בו פרק הזמן בו אתם כבר עובדים בחברה, ואישור כי בכוונת המעסיק להמשיך ולהעסיק אתכם גם בעתיד. כמו כן מומלץ להגיע עם שלושה תלושי משכורת אחרונים מאותו מקום עבודה. אם מטרת הנסיעה היא עסקית, יש לציין זאת, ואף את כתובת החברה או הגורם העסקי אליו אתם נוסעים.
 3. עצמאיים - בנוסף לטופס הבקשה יש להגיע עם רשיון העסק, רשימה של עובדים בעסק המקבלים משכורת מכם, אישור מודפס וחתום על ידי רואה החשבון שלכם, בו הוא מתאר את אופי העסק, כמה שנים הוא קיים, ורווחי העסק בנטו.
 4. סטודנטים - תחילה יש לציין כי ויזת תייר לארה"ב שונה מויזה לסטודנטים. יש להגיע עם אישור תשלום שכר לימוד לאוניברסיטה, מכתב מהמוסד האקדמי המאשר את רישומכם אליו, תעודת שחרור מצה"ל או לחילופין תעודה המעידה על פטור, וכן אישורים המעידים על מצב משפחתי במידה והנכם נשואים. אם הנכם סטודנטים שמטרת הנסיעה היא התמחות מעשית, אתם זכאים לשהות של שנים עשר חודשים נוספים בארצות הברית, שם תוכלו לעבור התמחות במידה והיא נדרשת לאחר סיום הקורס. אישור זה אינו מהווה חלק של ההתמחות המעשית האקדמית ולכן יש להצטייד מבעוד מועד בטופס 20 שעל גביו יחתום נציג מוסד הלימודים, כי על אף שפג תוקף הויזה לצורך לימודים, ניתן אישור לצורך התמחות מעשית אופציונאלית, מעבר לפרק הזמן שנדרש למסלול האקדמי בו השתתף הסטודנט.
 5. חילופי סטודנטים - סטודנטים המגיעים לארצות הברית במסגרת חילופי סטודנטים יקבלו ויזות מיוחדות מסוג M, F, או J. סטודנטים אלו יידרשו לשלם אגרה מיוחדת - SEVIS. מערכת SEVIS היא מערכת אינטרנטית אליה מחויבים הגורמים והמוסדות העומדים מאחורי חילופי סטודנטים להזרים מידע בדבר אירועים ופעילויות של הסטודנטים במהלך שהותם במקום במסגרת חילופי סטודנטים. במעמד הבקשה לויזה יש להציג הוכחה כי אגרה זו שולמה.
 6. ויזה לצרכי טיפול רפואי - ויזת תייר לארה"ב שונה מויזה זו. נכללת במסגרת ויזות B1 או B2 המשמשות לרוב לצרכי תיירות או עסקים. בנוסף למסמכים הנדרשים מכולם יש להציג גם תיק רפואי ובו תיעוד הטיפולים שאתם מקבלים, מכתב המלצה מהרופא המטפל עם נימוק לבקשה לקבל טיפול בארצות הברית, או לחילופין מכתב מהמוסד הרפואי בארצות הברית אליו אתם נוסעים. במכתב יפורטו הטיפול הנדרש ופרק הזמן המשוער של הטיפול. תצוין גם עלות הטיפול. עוד תדרשו להציג מכתב מחברת הביטוח המאשר כיסוי עלויות הטיפול. באם אינכם מבוטחים תדרשו להוכיח יכולת כלכלית לכיסוי הטיפול הרפואי.
 7. ויזה לבעלי רקע טכני ומדעי - מבקשי ויזה שיש להם רקע טכני או מדעי עשויים להתקל בדרישות לאישורים נוספים. מומלץ להגיע מוכנים עם שם החברה או העסק אליו אתם נוסעים עם כתובת ומספרי טלפון, פרטים בנוגע לתחום העיסוק או המחקר בהם אתם מתכוונים לעסוק במהלך שהייתכם בארה"ב, מקורות המימון של הנסיעה, פרטי מקום עבודה נוכחי, קורות חיים בשפה האנגלית וכן פרטים על המקור המממן את נסיעתכם (בדר"כ המעסיק או החברה המשלחת).

 

   הגש בקשה 

 


אם בכוונתכם להגיע לארצות הברית עם הילדים או לשלוח את הילדים לבדם לטיול, נופש או חופשה אצל הקרובים, עליכם לקחת בחשבון כי גם הילדים מחויבים להמציא ויזת ילדים לארה"ב. איך מוציאים ויזה לארה"ב לילדים? לפניכם כל המידע הנדרש על תהליך הוצאת ויזה לילדים שהם מתחת לגיל 14.

 

הוצאת ויזה לארה"ב לילדים מתחת לגיל 14

ילדים מתחת לגיל 14 אינם מחוייבים להגיע לראיון אישי בשגרירות. במקום להגיע לשגרירות, יש לשלוח את הבקשה באמצעות שירות המשלוחים של דואר ישראל, לאחר תשלום אגרת ויזה לארה"ב. רק במידה ואחד ההורים מגיע לשגרירות בכדי לעבור ראיון בעצמו, ניתן למסור את הבקשה עבור הילדים ישירות במעמד הראיון.

 

מילוי טופס ויזה לארה"ב לילדים
טפסי בקשה לויזה עבור הילדים הם למעשה אותם טפסים שנדרש למלא כל מועמד לויזה. זהו טופס מקוון הנקרא DS-160. יש למלא את הטופס בצורה מדויקת, כנה ומבלי להחסיר פרטים. מילוי הטופס הוא בעברית וחשוב לפרט ולענות על כל השאלות.
בכל עת תוכלו להיעזר בשירותי חברת Usa Visa Services להגשת בקשת ויזה לילדים לארצות הברית.

 

מסמכים ואישורים נוספים שיש להציג

 1. דף אישור של טופס הבקשה DS160
 2. תמונה צבעונית העונה לקריטריונים של שגרירות ארה"ב
 3. דרכון בתוקף
 4. אישור תשלום האגרה
 5. מכתב הסכמה של ההורים

 

ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14 

חשוב לדעת על ויזה לילדים לארה"ב
ישנם לא מעט סוגי ויזה לארה"ב, כאשר כל אחת מיועדת למטרה אחרת. ויזה לארה"ב לילדים צריכה למעשה להיות תואמת למטרת הנסיעה של ההורים. ילדים מתחת לגיל 14, אשר טסים יחד עם אחד או שני ההורים לטיול בארה"ב, זקוקים לויזת תייר. ילדים אשר טסים עם הוריהם לצרכים אחרים (לימודים, עבודה וכו') יקבלו ויזה לארצות הברית שמיועדת לקרוב משפחה מתלווה. במקרים אלו, הגשת בקשה להוצאת ויזה לילדים תהא זהה, משמע; יש למלא טפסי בקשת ויזה ולהגיש את כל האישורים הדרושים. הפקיד בשגרירות הוא המחליט, על סמך המסמכים שהוגשו, מהו סוג הויזה המתאים.

   הגש בקשה 

 

 הוצאת ויזה לארה"ב לילדים עד גיל 14

אתם בעלי עסק או פותחים עסק עם קשרים בארצות הברית? ראשית עליכם לדאוג שתהיה לכם אפשרות ביקור בארצות הברית ולשם כך אתם צריכים ויזת עסקים לארה"ב.
ויזת עסקים מסוג 2B-1B הינה פופולרית כמו ויזת תייר והשוני היחיד ביניהן הוא מטרת הנסיעה של המבקר לארצות הבית. הסיבות העיקריות בגינן מקבלים ויזת עסקים, כוללות ביקור לקוחות, ניהול פגישות או משא ומתן, השתתפות בועידות וכנסים, טיפול בנכס, התקנה או מתן שירות תיקון ציוד ללקוחות, מתן סוגים מסוימים של הרצאות וניהול מחקרים ללא שכר. בגדול מדובר בויזה לטווחי זמן קצרים לביצוע הפעולות שפירטנו לפני כן.
לפי החוק האמריקאי בזמן תהליך הוצאת ויזה לארה"ב עלינו לספק לידי השגרירות הוכחות כי אנו לא מתכוונים להתשקע בארצות הברית. במיוחד לאחר ה-11 בספטמבר, האמריקאים הקשיחו את המדיניות בכל הנוגע לכניסה לארצם, ולכן יש לספק את כל המסמכים הדרושים כולל הצהרה כי מדובר בנסיעה למטרת עסקים.

סטאטוס הבקשה נידון ע"י אנשי הקונסוליה האמריקאית והם אלו המחליטים מי יקבל ויזת עסקים לארה"ב ומי לא, כאשר כל מקרה נידון לגופו. זאת אחת הסיבות לכך, שכל ראיון שונה מאחר, איש עסקים אחד יכול להישאל שאלות שונות מהקולגה שלו, והכל תלוי בנסיבות הנסיעה ובאנשי הקונסוליה.

ויזת עסקים לארה"ב - מידע שימושי

תהליך הנפקת ויזת תייר B1 וויזת עסקים B2 הינו תהליך זהה, כאשר השוני היחיד הינו מטרת הנסיעה. ויזת עסקים מונפקת בעיקר לאנשים המעוניינים להגיע לארה"ב לשם פגישות עסקיות, כנסים, ועידות ועוד. חשוב בעת מילוי השאלון לויזה לציין את מטרת הנסיעה המדויקת ולצרף אסמכתאות אשר יאמתו את מטרת הגעתכם למדינה. נציגי הקונסולייה בשגרירות אינם מקלים ראש בדבר ועל כן מומלץ למלא את השאלון בדיוק רב ובפירוט.

מה מאפשרת ויזת עסקים לארה"ב

כמו שנאמר ויזה עסקית ניתנת לתקופות קצרות לביקור עסקי לארצות הברית, ולכן הויזה מאפשרת את הדברים הבאים:

 1. ניהול משא ומתן: כל מי שיש לו עסק יודע, כי חלק מפגישה עם לקוחת כוללת משא ומתן. לעיתים המשא ומתן לא נמשך רק יום אחד, אלא כמה ימים. הוצאת ויזת עסקים לארצות הברית מאפשרת לכם לנהל משא ומתן בלי להילחץ מהמחשבה כי ממתינה לכם טיסה חזרה לארץ.
 2. ביקור אצל לקוחות: אם אתם מנהלים עסק, הכולל לקוחות מארצות שונות וביניהן גם ארצות הברית, הוצאת ויזה לארצות הברית מאפשרת לכם להגיע לביקור אצל הלקוחות לצורך פעילות עסקית. כל עסק מבוסס על לקוחות. אם הלקוחות שלכם בארצות הברית, אז באמצעות הוצאת ויזת עסקים אתם יכולים להיות איתם בקשר פרונטלי, מעבר לקשר טלפוני.
 3. השתתפות בועדה מקצועית: כחלק מההכשרה של אנשי עסקים, עליהם להשתתף מדי פעם בוועדות שונות לצורך קבלת ידע בנושאים שונים. חשוב מאד! לפני שאתם אורזים את החפצים שלכם וחושבים על הדרך להרשים את הלקוחות שלכם, כדאי לבדוק היטב את העניין, על מנת שלא תמצאו את עצמכם לא נכללים בטיסה. ישנם מקרים בהם הטיפול באופן הוצאת ויזה לארצות הברית עשוי להתארך ולכן לא כדאי לקחת סיכון מיותר, ולהתחיל לטפל בעניין כמה שיותר מוקדם.

הליך הגשת הבקשה:

 1. מילוי טפסים וקביעת תור לראיון.
 2. תשלום אגרת הויזה.
 3. קביעת תור לראיון בשגרירות ארה"ב.
 4. הגעה לראיון בשגרירות ארה"ב.


המסמכים הדרושים:

 1. כללי-טופס בקשה לויזה, תמונת דרכון, דרכון בעל תוקף של לפחות ששה חודשים לאחר מועד הכניסה לארצות הברית, קבלה מרשות הדואר, המוכיחה את תשלום האגרה.
 2. שכירים- מכתב מקורי (לא צילום) מטעם מקום העבודה ובחתימת המעסיק. על המכתב להיות מודפס על גבי נייר מכתבים של מקום העבודה, יצוין בו פרק הזמן בו אתם כבר עובדים בחברה, ואישור כי בכוונת המעסיק להמשיך ולהעסיק אתכם גם בעתיד. כמו כן מומלץ להגיע עם שלושה תלושי משכורת אחרונים מאותו מקום עבודה. אם מטרת הנסיעה היא עסקית, יש לציין זאת, ואף את כתובת החברה או הגורם העסקי אליו אתם נוסעים.
 3. עצמאיים- בנוסף לטופס הבקשה יש להגיע עם רשיון העסק, ויזת עסקים לארה"ב דורשת רשימה של עובדים בעסק המקבלים משכורת מכם, אישור מודפס וחתום על ידי רואה החשבון שלכם, בו הוא מתאר את אופי העסק, כמה שנים הוא קיים, ורווחי העסק בנטו.
 4. סטודנטים- סטודנטים המעוניינים להוציא ויזת עסקים לארה"ב יש להגיע עם אישור תשלום שכר לימוד לאוניברסיטה, מכתב מהמוסד האקדמי המאשר את רישומכם אליו, תעודת שחרור מצה"ל או לחילופין תעודה המעידה על פטור, וכן אישורים המעידים על מצב משפחתי במידה והנכם נשואים. אם הנכם סטודנטים שמטרת הנסיעה היא התמחות מעשית, אתם זכאים לשהות של שנים עשר חודשים נוספים בארצות הברית, שם תוכלו לעבור התמחות במידה והיא נדרשת לאחר סיום הקורס. אישור זה אינו מהווה חלק של ההתמחות המעשית האקדמית ולכן יש להצטייד מבעוד מועד בטופס 20 שעל גביו יחתום נציג מוסד הלימודים כי על אף שפג תוקף הויזה לצורך לימודים, ניתן אישור לצורך התמחות מעשית אופציונאלית, מעבר לפרק הזמן שנדרש למסלול האקדמי בו השתתף הסטודנט.
 5. חילופי סטודנטים- סטודנטים המגיעים לארצות הברית במסגרת חילופי סטודנטים יקבלו ויזות מיוחדות מסוג M, F, או J. סטודנטים אלו יידרשו לשלם אגרה מיוחדת - SEVIS. מערכת SEVIS היא מערכת אינטרנטית אליה מחויבים הגורמים והמוסדות העומדים מאחורי חילופי סטודנטים להזרים מידע בדבר אירועים ופעילויות של הסטודנטים במהלך שהותם במקום, במסגרת חילופי סטודנטים. במעמד הבקשה לויזה יש להציג הוכחה כי אגרה זו שולמה.
 6. ויזה לצרכי טיפול רפואי-ויזה זו נכללת במסגרת ויזות B1 או B2 היא זהה לויזת עסקים לארה"ב ולויזת תיירות תיירות. בנוסף למסמכים הנדרשים מכולם יש להציג גם תיק רפואי ובו תיעוד הטיפולים שקיבלתם ועדיין מקבלים, מכתב המלצה מהרופא המטפל עם נימוק לבקשה לקבל טיפול בארצות הברית, או לחילופין מכתב מהמוסד הרפואי בארצות הברית אליו אתם מתכוונים לנסוע. במכתב יפורטו הטיפול הנדרש ופרק הזמן המשוער לקבל אותו. כמו כן תצוין עלות הטיפול. עוד תדרשו להציג מכתב מחברת הביטוח המאשר כיסוי עלויות הטיפול. באם אינכם מבוטחים תרשו להוכיח יכולת כלכלית לכיסוי הטיפול הרפואי.
 7. ויזה לבעלי רקע טכני ומדעי-מבקשי ויזה שיש להם רקע טכני או מדעי עשויים להתקל בדרישות לאישורים נוספים. מומלץ להגיע מוכנים עם שם החברה או העסק אליו אתם נוסעים עם כתובת ומספרי טלפון, פרטים בנוגע לתחום העיסוק או המחקר בהם אתם מתכוונים לעסוק במהלך שהייתכם בארה"ב, מקורות המימון של הנסיעה, פרטי מקום עבודה נוכחי, קורות חיים בשפה האנגלית וכן פרטים על המקור המממן את נסיעתכם.

 

   הגש בקשה 

 


מילוי שאלון להוצאת ויזה למשקיעים לארה"בהקמת עסק חדש או השקעה בעסק בחו"ל, היא הרפתקה נפלאה, מרגשת, מסוכנת במובן החיובי של המילה, מעניינת ... אבל מחייבת התייחסות רצינית וקבלת ייעוץ ממי שכבר עושה את זה שנים רבות. חלק מהקמת עסק בחו"ל זה להיות מסוגל להגיע אליו תמיד ובזמן המתאים לו. במידה ובחרתם להקים אחד כזה בארצות הברית, אזי תזדקקו לזיזת עסקים, או ליתר דיוק ויזת משקיעים לארה"ב. זהו סוג חדש יחסית של ויזה מיוחד ובהחלט נוח עבור משקיעים שיבלו תקופות ארוכות בארצות הברית, וכחלק מבילוי כזה המשקיע ירצה שגם משפחתו תהיינה לידו.

 

לנו, חברת Usa Visa Services יש את הכלים, הנסיון והיכולת להעמיד עבור העסק שלכם נגישות בין ארצית ונוחות עסקית ע"י הסדרת ויזה למשקיעים.

 

ויזה למשקיעים חוקקה בחודש יוני שנת 2012 על ידי הקונגרס האמריקני בחקיקה מיוחדת. הוויזה מאפשרת למחזיק בה, אפשרות לשהות בארצות הברית לפעילות עסקית, אשר חלק הארי במימונה מגיע מהמדינה, מטעמה נשלח איש העסקים. על מנת לזכות בוויזה זו חלים על המבקש אותה, תנאי סף שונים:

 1. על החברה שאותה הוא מייצג ומטעמה הוא פועל להיות בבעלותו.
 2. לחלופין- חלק מבעלי המניות בה שמוצאם ממדינת המקור הוא לכל הפחות 50% מכלל בעלי המניות.
 3. קיימת דרישה להשקעה בהיקף גדול בפעילות המסחרית של העסק או במתן שירותים נלווים.

 

הוצאת ויזה למשקיעים לארה"בתנאי סף הנדרשים לקבלת ויזת משקיעים לארה"ב
כדי לעמוד בתנאי הסף לקבלת ויזת משקיעים תדרשו להוכיח את קיומו של הסכום שיש בידכם לצורך ההשקעה (לא פחות מ-50,000$), תדרשו להסביר את יעודה של ההשקעה והאם היא תשפיע על האזור שבו יופעל העסק, והאם זה יאורר צמיחה.
ויזה למשקיעים מקבלים לתקופה של 5 שנים. כל תקופת השהייה ויזת המשקיעים מקנה זכות לקבלת אשרת שהייה עבור בן/בת הזוג והילדים עד גיל 21, כאשר אחד מבני הזוג הנלווים, יכול להגיש בקשה לעבודה בארצות הברית. לאחר חמש שנים- משך הזמן שלגביו תקפה הוויזה- ניתן להגיש בקשה להארכתה בשנתיים.

 

ויזת המשקיעים כמו גם ויזת עסקים מקנה זכות לבקר לצורך פגישות הקשורות בפעילות עסקית, כנספח לפעילות כזאת, ביקור לקוחות עסקיים, ניהול משא ומתן עסקי, השתתפות בכנסים ובוועידות, טיפול בנכסים ועוד.

 

יש לציין כי עליכם לברר מבעוד מועד האם המטרה המוצהרת של נסיעת העסקים נכללת במסגרת הקריטריונים שקובע החוק האמריקני לעניין הויזה הספציפית. בריאיון האישי שייערך לכם אתם עשויים להישאל שאלות שונות. רצוי ומומלץ להגיע מוכן לריאיון.

 

   הגש בקשה 

 

הוצאת ויזה לארה"ב למשקיעים

הויזה היא הדרך היחידה של שגרירות ארצות הברית לעקוב אחר מי שנכנס למדינה, לאשר כניסות ויציאות ולהבטיח את שלום התושבים. יחד עם זאת, יש סוגים רבים של סימוני ויזה לארה"ב וכדאי להכיר את ההבדלים ביניהם.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 • סוגי ויזות לארה"ב

  • ויזה לילדים ולתינוקות לארה

   ויזה לילדים ולתינוקות לארה"ב

   אם בכוונתכם להגיע לארצות הברית עם הילדים או לשלוח את הילדים לבדם לטיול, נופש או חופשה אצל הקרובים, עליכם לקחת בחשבון כי גם הילדים מחויבים להמציא ויזת ילדים לארה"ב....

  • ויזה למשקיעים לארה

   ויזה למשקיעים לארה"ב

   הקמת עסק חדש או השקעה בעסק בחו"ל, היא הרפתקה נפלאה, מרגשת, מסוכנת במובן החיובי של המילה, מעניינת ... אבל מחייבת התייחסות רצינית וקבלת ייעוץ ממי שכבר...

  • ויזת עסקים לארה

   ויזת עסקים לארה"ב

   אתם בעלי עסק או פותחים עסק עם קשרים בארצות הברית? ראשית עליכם לדאוג שתהיה לכם אפשרות ביקור בארצות הברית ולשם כך אתם צריכים ויזת עסקים לארה"ב.ויזת...

  • ויזת תייר לארה

   ויזת תייר לארה"ב

   רובנו חולמים על הטיול בערים הגדולות של ארצות הברית, בקניונים מפוארים, ביקורים בבתי קזינו שבלאס וגאס, לקחת את הילדים לדיסני-לנד ובכלל לראות ולחוש...

  • סוגי ויזות לארה

   סוגי ויזות לארה"ב

   הויזה היא הדרך היחידה של שגרירות ארצות הברית לעקוב אחר מי שנכנס למדינה, לאשר כניסות ויציאות ולהבטיח את...

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.