חידוש ויזה לארה"ב – איך מקבלים ויזה בלי ראיון אישי?

97% הצלחה! צרו קשר למענה מהיר!

מעוניינים לחדש ויזה לארה"ב? תשמחו לגלות שיש נוהל חדש שמאפשר חידוש ויזה לארה"ב ללא צורך בהגעה לשגרירות. חשוב להדגיש שלא כל בקשות החידוש יאושרו ללא ריאיון חוזר. חידוש ויזה לארהב ללא ריאיון מתאפשר בעיקר במקרים פשוטים וברורים. אם הצלחתם לשכנע את רשויות ההגירה של ארה"ב שאנכם מהווים כל סכנה – יש לכם סיכוי טוב לקבל אישור לחידוש ויזה בהליך מהיר ללא הגעה שלכם אל השגרירות.

איך אפשר לחדש ויזה לארה"ב ללא ריאיון?

כל אדם שהגיש בעבר בקשה לקבלת ויזה לארה"ב ונאלץ לעבור ריאיון בשגרירות יודע שהריאיון הוא החוליה החלשה בתהליך. ישנםתשמחו לגלות שיש נוהל חדש שמאפשר חידוש ויזה לארה"ב ללא צורך בהגעה לשגרירות מקרים רבים בהם מועמדים ראויים מפשלים בראיון בגלל התרגשות ונאלצים לוותר על החלום. אם יש לכם הזדמנות לחדש ויזה ללא ראיון עשו זאת בלי לחשוב פעמיים. לבדיקת זכאות לחידוש ויזה לארה"ב ללא ראיון בשגרירות צרו קשר עם חברה מקצועית שמתמחה בהוצאה ויזות. הגשת בקשת חידוש ויזה לארהב באמצעות חברה אמינה שמתמחה בתחום עשויה להעלות את הסיכויים שלכם לחידוש מהיר ללא ראיון.

איך נערכים לקראת ראיון לקבלת ויזה לארה"ב?

 1. מגיעים למקום בזמן (כדאי להקדים ברבע שעה לפחות)
 2. מצטיידים בכל המסמכים הדרושים
 3. מתלבשים בצורה הולמת
 4. מכינים מראש תשובות שמוכיחות שיש לכם זיקה חזקה למדינת ישראל
 5. לא מתלוצצים על הגירה לא חוקית
 6. מקפידים על נימוס, התנהגות הולמת ולבוש מסודר
 7. מישירים מבט אל המראיין
 8. שמים לב לשפת הגוף
 9. עונים תשובות ענייניות שתואמות בדיוק את השאלות שנשאלו

כולם מסכימים שהריאיון בשגרירות לקבלת הוויזה הוא חוויה מלחיצה ולא נעימה. גם אם אתם דוברי אנגלית שוטפת, בעלי ביטחון עצמי גבוה וניסיון בראיונות, אתם עלולים למצוא את עצמכם מול מראיין קשוח ולא ידידותי.

איך מגישים בקשת חידוש ויזה לארהב בנוהל החדש?

ישנם לא מעט ישראלים שנוהגים לטוס לארה"ב אחת למספר שנים. הם מבקרים בני משפחה שמתגוררים בארה"ב, קונים בסייליםהגשת בקשת חידוש ויזה לארהב באמצעות חברה אמינה שמתמחה בתחום עשויה להעלות את הסיכויים שלכם לחידוש מהיר ללא ראיון מטורפים, מבלים במועדונים, אוכלים במסעדות ומטיילים. הם מגישים בקשת חידוש ויזה לארהב בכל פעם בה התוקף של הוויזה הנוכחית פג. אלו הם אנשים נורמטיביים לחלוטין ללא רקע פלילי וללא כל כוונה להגר באופן לא חוקי לארה"ב. הרשויות בארה"ב קבלו החלטה להקל על אותם אנשים ולאפשר להם לחדש את הוויזה ללא צורך בהגעה לראיון.

בקשות חידוש ויזה לארהב ללא ראיון מוגשות באופן זהה לכל הגשת בקשת ויזה אחרת. יחד עם המסמכים נצרף כמובן העתק של הוויזה הקיימת ונענה לכל השאלות בטפסים בצורה סבלנית, הולמת, מנומסת ועניינית. כאשר מתנהלים נכון חלק ניכר מבקשות החידוש מאושרות ללא דרישה להגעה פיזית לשגרירות לטובת ראיון.

כיצד מגישים את בקשת חידוש הוויזה?

הגשת הבקשה תתבצע רק לאחר שבדקתם שאתם אכן עומדים בכל הקריטריונים. שליחת מסמכי בקשת החידוש מתבצעת באופן זההיש להגיש בקשת חידוש ויזה לארהב בכל פעם בה התוקף של הוויזה הנוכחית פג להליך קבלת ויזה חדשה. חידוש ויזה דורש שליחת טופסDS-160  ותשלום אגרה של 160 דולר(ויזת תייר). יחד עם כל המסמכים הדרושים נשלח אל השגרירות גם את הדרכון (שימו לב שהדרכון שלכם בתוקף לחצי שנה לפחות). אם הוויזה הקודמת לארה"ב אינה רשומה בדרכון הנוכחי, צרפו גם את הדרכון הקודם. יש לצרף גם 2 תמונות פספורט לפי הכללים האמריקאים.

מסמכים שמעידים על כוונה לחזור לישראל

יהיה לכם סיכוי טוב יותר לקבל אישור לחידוש הוויזה ללא ראיון אם תצרפו מסמכים שמוכיחים שמרכז החיים שלכם מתנהל בישראל ואין לכם כל רצון או כוונה לשהות בארה"ב בניגוד לחוק או לעבוד בשטחה באופן לא חוקי. שליחת המסמכים מתאפשרת ללא עלות במסגרת שירות שליחים לדרכונים מטעם דואר ישראל.

מי בודק את הבקשות?

כל בקשת חידוש ויזה לארה"ב מטופלת באופן אישי. נציג מטעם השגרירות בוחן היטב את כל הפרטים וקורא את התשובות שעניתםבקשות חידוש ויזה לארהב ללא ראיון מוגשות באופן זהה לכל הגשת בקשת ויזה אחרת לכל אחת מהשאלות. אם הצלחתם לשכנע אותו שאין בכוונתכם לבצע פשע כלשהו בארה"ב, לעבוד בניגוד לחוק או לשהות בה שלא במסגרת הוויזה שניתנת לכם – תקבלו אישור לחידוש ללא חובת הגעה לריאיון אישי. ויזה חדשה תונפק בדרכון שצרפתם ואתם תוכלו להזמין כרטיס טיסה ולהתחיל לתכנן את הנסיעה.

במידה ונציג השגרירות לא ראה לנכון לאשר את הבקשה שלכם ללא ריאיון תקבלו את הדרכון שלכם בחזרה יחד עם בקשה לתאם לעצמכם ריאיון. הראיונות מתקיימים במשרדי השגרירות בירושלים או תל אביב. המיקום של הריאיון נקבע בהתאם למשרד אליו הגשתם את הבקשה (ירושלים או תל אביב). הגשת בקשת החידוש באמצעות חברה מקצועית עשויה להגדיל את סיכויי ההצלחה. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון אופציה בה תתבקשו להגיע לראיון ולתכנן את לוח הזמנים בהתאם.

טיפים שימושיים למילוי טופס בקשת ויזה לארהב

 1. הטופס הדרוש בעבור ויזה בסיסית הוא DS-106. שימו לב למספר הבקשה בטופס היות ותתבקשו להזין אותו בהמשך במספר מקומות.
 2. הקפידו למלא בצורה תקינה וברורה את הפרטים האישיים, השותפים לנסיעה, תכנית הנסיעה, נסיעות עבר לארהב, פרטי הדרכון ואמצעים ליצירת קשר.
 3. עליכם לשמור על עקביות בכל התשובות שלכם.
 4. קחו ברצינות את מילוי הטופס ושימו לב לשגיאות כתיב או הקלדה.

חידוש ויזה לארה"ב מחירחידוש ויזה לארה"ב מחיר אחיד בכל מקום

המונחים שקשורים בהנפקת ויזה לביקורים בארצות הברית עלולים להיות מבלבלים עבור מי שעושה זאת בפעם בראשונה. חידוש ויזה לארה"ב מחיר יהיה תמיד אחיד ובעצם אפשר לומר שתמיד הכוונה תהיה להנפקת ויזה חדשה עם תוקף ארוך. לא קיים כיום שירות של הארכת תוקף ולכן כאשר פג התוקף של הוויזה הנוכחית בדרכון חייבים להתחיל את כל התהליך מההתחלה ולהנפיק ויזה חדשה לגמרי. ברגע שמבינים את זה – מבינים גם את הנושא של התשלום והמחיר.

למה צריך בכלל לחדש את הוויזה לארצות הברית?

כל ויזה שמונפקת לצורך ביקור בארצות הברית נושאת תאריך שבו יפוג התוקף שלה. בדרך כלל ויזת תייר, למשל, תינתן לאורך פרק זמן של 10 שנים. נשאלת השאלה – מה קורה בתום תקופה זו, כלומר לאחר שפג התוקף. לצורך כך אין קשר לנושא של חידוש ויזה לארה"ב מחיר גבוה או נמוך, שכן יש לקונסוליה האמריקאית יש תעריפים קבועות של אגרות לצורך הנפקת הוויזות ולכן אין כאן מקום למיקוח או לניסיון לחפש אפשרות זולה יותר.

מה המשמעות של תאריך פקיעת התוקף בוויזה?

לאחר פקיעת התוקף של הוויזה אי אפשר להיכנס לארצות הברית וחשוב לבדוק בסמוך למועד הנסיעה את ההנחיות בנוגע לשהייה בארצות הברית אחרי תאריך פקיעת התוקף או עזיבה את שטחה לאחר תאריך זה זו הסיבה שעדיף לוודא שמשלמים חידוש ויזה לארה"ב מחיר דרוש באגרה של הקונסוליה וכך פשוט מנפיקים ויזה חדשה עם תאריך פקיעת תוקף ארוך יותר. חשוב מאד תמיד לדעת מהו תאריך פקיעת התוקף על מנת שלא לעמוד במצב לא נעים של ויזה לא בתוקף.

 

מהו חידוש ויזה לארה"ב מחיר לתשלום?

התהליך של הנפקת ויזה (או יותר נכון – של בקשה לקבלת ויזה לארצות הברית) הוא תהליך וירטואלי ברובו שמתבצע באתר האינטרנט של הקונסוליה האמריקאית וכולל מילוי פרטים והגשת טפסים, תשלום האגרה הקבועה של הקונסוליה והגעה פיזית למשרדי הקונסוליה לצורך ריאיון. מה שבאמת חשוב לרשויות ההגירה של ארצות הברית זה לוודא שיש מה שמחזיק בארץ את המועמד לוויזה ושהוא לא ינסה להגר למדינה בצורה לא חוקית כך שיהווה נטל על החברה האמריקאית.

 

כמה עולה לחדש ויזה לארצות הברית?

חשוב מאד לדעת שהתעריף להנפקת ויזה לארצות הברית קבוע ומוחלט ועומד על כמה מאות דולרים. גם התשלום מבוצע באופן מקוון ותשלום האגרה הוא חלק בלתי נפרד בתהליך של הנפקת הוויזה לכל אחד שמבקש. יתרה מכך – אי אפשר יהיה לקבוע ריאיון ללא ביצוע התשלום ולכן האגרה היא אחד מהשלבים בתהליך, שלב שאי אפשר לדלג עליו ואי אפשר להמשיך את התהליך בלי לבצע אותו. חידוש ויזה לארה"ב מחיר יופיע בדיוק בזמן ובמקום של ביצוע התשלום וחשוב לשים לב.

 

תהליך ארוך עם סיפוק בסופו

אין ספק שהתהליך של מילוי כל הטפסים והפרטים לצורך בקשת ויזה לארצות הברית הוא תהליך מאתגר ולא כל אחד מצליח לבצע אותו בצורה תקינה וללא תקלות. גם אם נדמה שזה מאתגר מדי והוויזה לא נמצאת בהישג יד תמיד יש אל מי לפנות כדי לבקש סיוע וללא ספק אט אט לבסוף מצליחים בתהליך. אחרי התשלום וההגעה לריאיון – כל שנותר זה להמתין בסבלנות להגעת הדרכון הביתה עם השליח – רגע מרגש בהחלט ומרגישים את הדלתות שהוויזה פותחת.

המשמעות של ויזה לארצות הברית

לוויזה יש רק משמעות אחת – כשהיא מוצמדת לדרכון והיא בתוקף – אפשר בעזרתה להגיע לארצות הברית. במידה ואין ויזה בכלל או שהיא לא בתוקף, ייתכן מאד ובעליו של הדרכון כלל לא יורשה להמריא מהארץ ויידחה בשלב הדלפקים של שדה התעופה. מכאן שאין טעם להתחיל בכלל לתכנן נסיעה לארצות הברית אם אין ויזה בתוקף מוכנה בדרכון. 

 

אין מה לחשוש – מנפיקים ויזה ונמנעים מבעיות!

יש את אלה שסבורים שוויזה לארצות הברית כדאי שתהיה כל הזמן בדרכון, גם אם אין נסיעה מתוכננת, זאת על מנת ליהנות מהספונטניות שבתכנון ביקור מעכשיו לעכשיו. אין ספק שזו מחשבה נכונה, שכן הנפקת ויזה באופן בהול בשל צורך שהתעורר לבטח תהיה הרבה יותר יקרה ומלווה במתח נפשי. מכאן שכדאי לעשות זאת כשיש פנאי ובלי לחץ.

מה למדנו בכתבה:

חידוש או הוצאת ויזה לארה"ב ברישום מהיר

התקשרו עכשיו!