בקשת ויזה לארה"ב

טופס בקשה להוצאת ויזה לארה"בטופס בקשה להוצאת ויזה לארה"ב הינו הטופס החשוב לקבלת הויזה. זהו השלב הראשוני אך גם החשוב ביותר כדי להיכנס לתחומיה של ארצות הברית.
לתשומת לבכם:

  1. יש לדייק בפרטי הדרכון
  2. יש לרשום את השם והמשפחה כפי שרשומים בדרכון
  3. יש להימנע ממידע כוזב
  4. שדה המסומן ב "*" הינו שדה חובה.

 

הרשמה לבקשה להוצאת ויזה מחולקת ל-4 חלקים עיקריים:

  1. טופס ראשוני להזנת פרטים עיקריים, לחץ כאן
  2. מילוי טופס DS-160 בעברית עם הפרטים המלאים
  3. תשלום אגרת הויזה בסך 160$.
  4. תאום ראיון ווהגעה לשגרירות למועמדים בגילאי 14-80 שנה.

 

בחברת Usa Visa Services, ישנו צוות מומחים, אשר בקיא בכל הקשור בקבלת ויזה לארה"ב וזו המומחיות שלנו. כפי שכולנו כבר מכירים, כניסה לארצות הברית מותרת לאחר הוצאת ויזה/אשרת כניסה, למעט מדינות בודדות שלהם ישנו פטור. לכן לפני שאנו מתכננים את הטיול הבא שלנו, או פגישת עסקים, או סתם ביקור בארה"ב עלינו להסדיר את נושא הויזה. לשם כך, נצטרך להגיע לשגרירות האמריקאית, לצורך ראיון אישי, וזאת מפני החשש שלהם מהגירה של תושבי חוץ, אליה ללא קבלת אזרחות או אישור עבודה חוקי. הראיון בשגרירות הוא המופע הכי חשוב בתהליך הוצאת ויזה ויש להביא אליו מסמכים שונים, שאחד החשובים שבהם הוא טופס שנקרא DS-160.

 

שירות אמין להוצאת ויזה לארה"במה זה טופס DS-160?
טופס ה-DS160 הינו טופס חדש בשגרירות ארה"ב בישראל, אשר החליף את טפסי ה-DS-156, DS-157 ו-DS-158. החל מפברואר 2010 משמש טופס זה לצורך קבלת ויזת כניסה לארה"ב.
טופס ה-DS160 אינו מחליף את טפסי ה-I-20, DS-2019, DS-156E ו-DS-156K. בנוסף כמובן שעדיין צריך להביא לראיון מסמכים המוכיחים את כוונתכם לחזור לישראל בסיום השהות בארה"ב.

הגשת בקשה לויזה לארה"ב הינו תהליך אישי!
תהליך הוצאת ויזה הינו תהליך אינדיווידואלי ולכן על כל המבקשים להיכנס לתחומי ארצות הברית חלה חובה לעבור את התהליך, למלא שאלון ולהגיע לראיון עם טופס DS-160. גם בני משפחה חייבים, כל אחד, טופס מלא. טיפ קטן בנושא זה - במידה ומדפיסים כמה עותקים במדפסת ביתית, יש לדאוג לעשות זאת במדפסת לייזר ולא דיו מפני שעל הטופס ישנו ברקוד שחייב להיות קריא.

סיוע במילוי טופס DS-160
מילוי הטופס מתבצע בשפה העברית,  וחייב להיות מדוייק ומלא. עובדה זו מקשה על הרבה מהמבקשים להיכנס לתחומי ארצות הברית. יחד עם זאת, אנו בחברת Usa Visa Services, הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס DS-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר, ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב.

אם טופס DS-160 זה רק טופס, למה לא לעשות זאת לבד?
הניסיון הרחב שלנו בתחום, מאפשר לנו לתת הכוונה ספציפית לכל לקוח, על פי המקרה הייחודי שלו, ובנוסף מאפשר לתת מענה למצבי קיצון.
כמו כן, התהליך אצלנו כולל, בנוסף להכנת המסמכים הרלוונטיים, גם תיאום ראיון, וקישור טופס ה-DS-160 הספציפי לראיון שנקבע.

 

   הגש בקשה 

 

בחברת Usa Visa Services, ישנו צוות מומחים, אשר בקיא בכל הקשור בבקשת ויזה לארה"ב וזו המומחיות שלנו. כפי שכולנו כבר מכירים, כניסה לארצות הברית מותרת לאחר הוצאת ויזה/אשרת כניסה. לכן לפני שאנו מתכננים את הטיול הבא שלנו, או פגישת עסקים, או סתם ביקור בארה"ב עלינו להסדיר את נושא הויזה ולהגיש בקשה לויזה.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.