שגרירות ארה"ב בישראלשגרירות ארצות הברית בישראל ממוקמת ברחוב הירקון 71 בתל אביב מאז שנות ה-60 המאוחרות.

השגרירות אחראית על הקשר הדו-צדדי הנרחב בין ארה"ב לישראל.

מערכת היחסים הנוכחית שלנו בנויה על קשרים מסחריים/תעשייתיים, פוליטיים, צבאיים, מסחריים, ותרבותיים. קשרים אלה הם גם פרטיים וגם רשמיים ומשקפים היסטוריה וערכים משותפים. השגרירות האמריקאית בת"א מופקדת על שטחי מדינת ישראל בתוך תחומי הקו הירוק, ואילו על שטחי יהודה ושומרון וירושלים רבתי מופקדת הקונסוליה האמריקאית בירושלים.

 

טופס הוצאת ויזה לארה"ב שירותים קונסולריים של שגרירות ארה"ב

שגרירות ארצות הברית מעניקה שירותים ונותנת מענה לצרכים של אזרחיה המתגוררים או שוהים בארץ, וכן בוחנת בקשות לויזות שהייה בארצות הברית, ומטפלת בהנפקתן. מלבד לשגרירות בת"א ולקונסוליה האמריקאית בירושלים, מפעילה השגרירות נציג קונסולרי בחיפה.

 

ויזות לארה"ב

שירות ויזה לארה"ב הינו שירות משמעותי ועיקרי. השגרירות למעשה היא הגוף דרכו מתנהל כל תהליך קבלת הויזה, החל מהגשת הבקשה ועד לראיונות הסופיים ולחותמת שעל הדרכון. שגרירות ארה"ב מטפלת באשרות כניסה שונות לארצות הברית. סוגי ויזה לארה"ב מתחלקים לקטגוריות רבות ומגוונות. אחת לכמה זמן נוספים סוגים חדשים ומשתנים השמות של הסוגים הקיימים, זוהי אחת הסיבות העיקריות שאנשים הולכים לאיבוד בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב.

 

מלבד סוגי הויזות המיועדות לביקור ישנן ויזות למטרת הגירה (גרין-קארד) המיועדות לאלו המתכננים לשהות דרך קבע בארה"ב. אשרה זו מונפקת בכמות מוגבלת אחת לשנה. יחידת ההגירה של שגרירות ארצות הברית ממוקמת בתל אביב ובה ניתן להוציא ויזת הגירה. מוסד זה מספק מידע מלא על החוקים, ההסדרים והמדיניות של ארה"ב בהקשר השתתפות בהגרלת גרין-קארד.

 

שגרירות ארה"ב בתל אביב
כתובת:
רחוב הירקון 71, תל אביב-יפו, מיקוד 63903.

שעות פתיחה:
השגרירות פועלת בימי שני – שישי. שעות קבלת הקהל משתנות בהתאם לשירותים הניתנים.

טלפון:
03-519-7475

הקונסוליה האמריקאית בירושלים

כתובת:
רחוב דוד פלוסר 14, ירושלים. מיקוד 94190.

שעות פתיחה:
השגרירות פועלת בימי שני – שישי. שעות קבלת הקהל משתנות בהתאם לשירותים הניתנים.

טלפון:
02-622-7230

אתר האינטרנט של שגרירות ארצות הברית בישראל:
http://israel.usembassy.gov

 

   הגש בקשה 

 

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.