מילוי שאלון להוצאת ויזה לארה"ברבים אומרים כי הליך קבלת ויזה לארה"ב בכלל והראיון בשגרירות בפרט הינו מלחיץ, מסורבל וקשה. ריכזנו עבורכם מספר טיפים כדי להקל על התהליך ולהיות מוכנים לאותו הרגע האמת.

להלן רשימת טיפים לראיון להוצאת ויזה לארה"ב:

 1. תהליך בקשה לויזה עדיף להתחיל כחודש וחצי לפני המועד הרצוי של הטיסה. לעיתים ובייחוד בתקופות החגים ההמתנה לראיון בשגרירות יכולה לקחת עד 3 שבועות.
 2. השלב הראשון בהליך הוצאת ויזה לארה"ב הינו, מילוי שאלון לויזה ds-160 או מילוי אותו השאלון אצלינו באתר, בשפה העברית (לשאון ds-160 בעברית לחץ כאן).
 3. יש לשלם את אגרת הויזה טרם הגעה לראיון, ניתן לעשות זאת דרכינו בעת תהליך מילוי השאלון. (עלות האגרה עבור ויזת תייר עומדת כיום על $160).
 4. הגעה לראיון עם כל המסמכים והאישורים העשויים להצביע על מטרתו האמיתי של ביקורכם וכי אין בכוונתכם להשתקע במדינה ו/או לעבוד בה שלא באופן חוקי.
 5. להגיע בלבוש הולם וייצוגי כשעה לפני מועד הראיון אשר נקבע. אל תבואו זרוקים. לבשו בגדים נקיים ואסטטיים כפי שהייתם מגיעים לראיון עבודה.
 6. זכרו שאסור להכניס תיקים, טלפונים סלולריים וכו'. ארזו את המסמכים בתיקיית פלסטיק, שימו קצת כסף בכיס לשתייה ועברו את בדיקות הביטחון בשקט.
 7. התאזרו בסבלנות – התהליך אורך שעות ארוכות ואין מה להתעצבן או לאבד סבלנות.
 8. הראיון עצמו אורך מספר דקות ואין שום מקום להתבדחויות או התלוצצויות. היו נעימים, רציניים וענו על השאלות בכנות.
 9. כדאי שיהיה לכם ברור מה מטרת ביקורכם בארה"ב, כולל יעדים כלליים. לרוב תתבקשו להסביר כיצד אתם מתכוונים לממן את שהותכם, היכן תלונו, לכמה זמן ועם מי אתם נוסעים.

חשוב לדעת

 1. ניתן לבחור באיזו שפה לעבור את הראיון בשגרירות (אנגלית, עברית, רוסית או ערבית).
 2. ישנם שני מקומות בהם ניתן לעבור את הראיון: שגרירות ארה"ב בתל אביב והקונסוליה האמריקאית בירושלים. המיקום לא נתון לבחירתכם, אלא נקבע בהתאם לאזור מגוריכם.
 3. במידה ובקשתכם להוצאת ויזה תסורב, לא ניתן להגיש עירעור, אך ניתן להגיש בקשה נוספת. מומלץ להמתין מספר חודשים ולא להגיש מיד.
 4. במידה ויש ברשותכם ויזה לארה"ב בתוקף, שנמצאת בדרכון פג תוקף, עליכם להנפיק דרכון חדש, לשמור על הישן ולטוס עם שני הדרכונים.
 5. במידה ופג תוקפה של הויזה, עליכם לבצע את כל הליך הוצאת ויזה לארה"ב מחדש.
 6. ילדים מתחת לגיל 14 ומבוגרים מעל גיל 80 אינם נדרשים להגיע לראיון בשגרירות.

אנו בחברת Usa Visa Services, הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס DS-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב.

 

   הגש בקשה 

 

טיפים למעבר ראיון בשגרירות ארה"ב להוצאת ויזה

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.