טופס הוצאת ויזה לארה"בקיימים מספר טפסים שונים עבור הגשת בקשת ויזה לארה"ב. את הטפסים עלינו למלא בקפדנות יתרה ודיוק. פרט קטן ביותר שיהיה לא נכון יכול לשבש תהליך שלם.

בעבר הלא רחוק השתמשו בטפסים הבאים להוצאת ויזה לארה"ב:
DS-156
DS-157
DS-158
אולם, מה-24/01 שנת 2010, שונה כל התהליך של הוצאת הויזה לארה"ב, ולא ניתן יותר להשתמש בטפסים אלו כדי לקבל את הויזה המיוחלת.

עכשיו בימים אלו, כדי לעבור את התהליך ולקבל ויזה לארה"ב עלינו למלא טופס ds-160, לשלם אגרה, לקבל טופס ברקוד ע"י אחד הנציגים שלנו המאשר את פגישתכם בשגרירות ארה"ב, ולעבור את הראיון בהצלחה. אם נוסעים מספר אנשים יחדיו, עדיין, כל אחד מהנוסעים, כולל ילדים חייבים למלא את הטפסים, כשילדים עד גיל 14 לא מחוייבים להופיע בראיון בשגרירות אך כן חייבים למלא את הטפסים. ההורים יוכלו למסור את הטפסים במועד הראיון שלהם עצמם.


את טופס ds-160 ממלאים באופן אלקטרוני, והוא מעובד על ידי קצינים קונסולריים של השגרירות האמריקאית, על בסיס הפרטים אותם הזין המועמד לויזה בטופס זה, בשילוב של מאגרי המידע הנמצאים ברשותם של כוחות האכיפה האמריקאים, ובהסתמך על הראיון האישי אותו עובר המועמד לויזה בשגרירות ארה"ב. הקונסול המראיין מחליט האם לאשר את הבקשה לויזה או לא.

 

חשוב לציין כי מילוי לא תקין של הטפסים יכול לעקב את התהליך משמעותית ועד ולפסילת הבקשה, במידה והטפסים שנכתבו לא בהתאם להנחיותיה של שגרירות ארה"ב.

 

5 דגשים למילוי טפסים לקבלת ויזה לארה"ב:

  1. חשוב לבחור את הקונסוליה בהתאם למקום המגורים שלכם, וזאת טרם אתם מתחילים למלא את הטופס. לאחר מכן יש לוודא כי אתם מתחילים למלא טופס הנקרא טופס DS-160, שכן זהו טופס הבקשה הסטנדרטי להוצאת ויזה לארה"ב.
  2. שפה- חשוב לדעת, כי הטופס אותו אתם ממלאים, נכתב בשפה האנגלית, וכי גם אתם צריכים למלא את כל הפרטים בשפה זו. ניתן לעלות עם העכבר על סימן השאלה (עזרה) ולראות את התרגום לעברית. אם אינכם מבינים אנגלית רשמית, מומלץ להיעזר בחבר, הורה או מישהו מקצועי שיודע את השפה ויכול לעזור לכם לפתור את בעיית ההבנה. זה לא הזמן להתבייש או לחסוך בכספים, שכן שגיאה או אי מילוי שדה בטופס יכול להוביל לשלילת הבקשה.
  3. מילוי אונליין - יש לכם אפשרות למלא את הטופס באינטרנט ולשלוח אותו באמצעות האתר של השגרירות או להוריד אותו לשולחן העבודה, להדפיס אותו, למלא ולשלוח בדואר. אם החלטתם למלא את הטופס בצורה מקוונת יש לקחת בחשבון כי מדי 20 דקות, מתחדשת הטענת הטופס ואם לא תשמרו את הנתונים ותרשמו בתחילת התהליך את קוד הזיהוי של הטופס, כל האינפורמציה שכתבתם תיעלם ותצטרכו למלא אותו מחדש.
  4. שליחה - חובה לשלוח את הטופס עד שלושים יום מאותו יום בו הוא הוקצה לכם באתר השגרירות.
  5. עזרה חיצונית - חשוב לדעת כי ישנן חברות אשר מציעות שירותי מילוי טפסי בקשה של ויזה לארה"ב. כאן ניתן לבחור למלא את הטופס בשפה העברית, ואנשי החברה יתרגמו את הנתונים לאנגלית בטופס המתאים.

אנו בחברת Usa Visa Services, הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס DS-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב

 

   הגש בקשה 

 

טפסים להגשת בקשה להוצאת ויזה לארה"ב

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.