ראיון ויזה לארה"בראיון לויזה לארה"ב הינו החלק העיקרי בהוצאת הויזה המיוחלת. למעט הילדים עד גיל 14 ומבוגרים מעבר לגיל 79, כולם מחוייבים לעבור את הראיון. בעצם לא ניתן לקבל אשרת כניסה לתחומיה של ארצות הברית ללא הראיון.


תהליך קבלת ויזה לארה"ב כולל מספר צעדים ובראשם מילוי שאלון ds-160 בשפה האנגלית. זהו טופס דיגיטלי המצוי באתר המכוון של שגרירות ארצות הברית ומטרתו העיקרית לברר עליכם את כל המידע הדרוש כדי לאשר או לשלול את כניסתכם לתחומי המדינה. בטופס תשאלו אודות מצבכם האישי, הכלכלי, התעסוקתי ובעצם אנשי הקונסוליה ירצו לדעת ולברר האם יש בכוונתכם להשתקע או להגר לארצות הברית, ומהם הבטחונות שיגרמו לכם לחזור לארץ המוצא שלכם. את הבדיקות והבירורים האלו אנשי הקונסוליה עושים לא רק ע"י הטופס ds-160 אלא ע"י שילוב המידע שיתקבל אצלהם מהטופס, המסמכים שתביאו להם והראיון האישי/פרונטלי שתעברו בשפה האנגלית בשגרירות.


ניתן לומר כי הראיון מול הקונסול לטובת קבלת ויזה לארה"ב הינו מלחיץ ומפחיד, אך יחד עם זאת, לרוב, הראיון לא אורך מעל ל 3-4 דקות כאשר החלטתו של הקונסול, באם לאשר לכם את בקשתכם לויזה או לא, מבוססת בחלקה הגדול על המידע שציינתם בטפסי הבקשה ואשר העברתם לידי השגרירות.
במעמד הראיון, המרואיין עושה רושם עבור אנשי הקונסוליה, ובמרבית המקרים אף לצורך הצגת האישורים והטפסים הנלווים לבקשת הויזה, כגון: תלושי משכורת, תדפיסי עו"ש של חשבון הבנק הפרטי שלכם, מכתב מהמעסיק, אישור לימודים וכל המסמכים האחרים, שתלויים באופי וסוג הויזה המתבקשת.

    הגש בקשה 

ראיון אישי - מה צריך לדעת
שגרירות ארצות הברית בישראל ממוקמת בתל אביב, רחוב הירקון 71. עם הגעתכם לשגרירות תעברו בדיקה בטחונית. ילדים עד גיל ארבע עשרה לא נדרשים להגיע פיסית לשגרירות והוריהם יכולים להגיש את הבקשה לויזה עבורם. בעת הביקור בשגרירות ישנם דברים האסורים בתכלית האיסור להכנסה למקום.
אסור להכניס לתחומי השגרירות:
תיקים ותיקי גב, מזוודות, ציוד אלקטרוני הכולל מכשירים, טלפונים סלולריים, נוזלים ותרסיסים מכל סוג שהוא, גפרורים ומצתים וכן כלי נשק מכל סוג שהוא.
מותר להכניס לתחומי השגרירות:
מעטפות או שקיות ניילון למסמכים, המסמכים עצמם כולל דרכון, מפתחות לרכב ולבית, כלי כתיבה. חשוב לזכור כי אם הגעתם עם תיק גב גדול ועמוס לא תוכלו לאחסן אותו בשגרירות וצוות הקונסוליה כולל אנשי הבטחון במקום לא לוקחים אחראיות לגורלם של החפצים שלכם, האסורים להכנסה.

 

הליך הכניסה:
לאחר הבידוק הבטחוני תתבקשו להציג את טופס הקשה ds-160 ואת הזימון לראיון, פרטים יעברו אימות, נציג ילווה אתכם למחלקה לויזות, שם יבדק טופס הds-160. במידה והכל תקין עם הטופס, תועברו לעמדת טביעת אצבעות (חוק אמריקאי מחייב מתן טביעת אצבעות של כל 10 האצבעות לכל המועמדים מגיל 14 עד 79). לאחר טביעת האצבעות תגיעו לראיון מול איש הקונסוליה.

 

 ראיון בקונסוליה האמריקאית ראיון בקונסוליה האמריקאית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ראיון ויזה לארה"ב - טיפים חשובים!
האחריות שלנו היא להכין את לקוחותנו לראיון בשגרירות מול אנשי הקונסוליה. מספר טיפים חשובים למעמד הראיון: הופעה ייצוגית ומאורגנת, להיות שלווים ורגועים, התייחסות לראיון לקבלת ויזה כראיון עבודה לכל דבר, הפגנת החלטיות ובקיאות בתשובות הניתנות לאנשי הקונסוליה, להדגיש כל הזמן את מטרת הנסיעה והחשוב ביותר, כי אין בכוונתינו להשתקע בארצות הברית או להתעסק בפעילות לא חוקית.

 

אנו בחברת Usa Visa Services, הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס DS-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב.

 

   הגש בקשה 

 

ראיון בקונסוליה האמריקאית

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.