הארכת ויזה לארה"ב

מילוי שאלון ds160 בעבריתבעבר הלא רחוק אדם הביקש להוציא ויזה לארצות הברית קיבל ויזה אחת ולכל החיים ולא היה צורך בחידוש או הארכה. לא כך הדבר בימים אלו. החל משנת 2005 שגרירות ארצות הברית החלה להגביל את הויזות ל-10 שנים וכל אלו אשר היה בבעלותם ויזה לכל החיים נאלצו לחדש ולהתיישר עם כולם.


חשוב לציין כי תהליך הארכת הויזה, כמו גם חידוש הויזה, הינו תהליך הוצאת ויזה לכל דבר ועניין ולכן יש לפעול לפי תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית.

 

אנו ניתן לכם את כל הייעוץ הנדרש על מנת שתקבלו את הויזה לארה"ב ל-10 שנים.

 

מומלץ לבצע את הארכה של ויזה כחודש לפני שפג תוקפה של הויזה הנוכחית. כדי להתחיל את התהליך יש למלא טופס ds-160 בעברית ולהמתין לשיחה מאיתנו לתיאום ריאיון בשגרירות ארצות הברית.

 

ניתן להגיש בקשה להארכת ויזה לארה"ב גם לאחר שפג תוקף הויזה.

 

מה צריך להכין בעת בקשת הארכת ויזה לארה"ב?
כמו בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב, יש להגיש טופס לבקשה לויזה חדשה (טופס ds-160), לשלם אגרה ולהביא מסמכים נוספים לראיון האישי כמו: דרכונים קודמים עם ויזות לארה"ב, בין אם הן בתוקף ובין אם לא. הכוונה היא גם לדרכונים ישראלים, וגם לדרכונים זרים אם יש ברשותכם.

הקפידו על הגשת בקשה להארכת ויזה על פי הכללים
השגרירות האמריקנית מקפידה מאוד על הכללים בכל הקשור להנפקת ויזות חדשות או הארכת ויזות. התהליכים אינם קצרים ודורשים מכם דיוק בטפסים ובמסמכים שעליכם להביא. דאגו למלא אחר ההוראות המדויקות כדי להבטיח אישור הארכת הויזה.

 

   הגש בקשה 

 

ויזה לארה"ב

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.