בקשה לחידוש ויזה

שאלון ds160 בעברית להוצאת ויזה לארה"בבעבר, בהתאם להנחיות הממשל בארה"ב, נהגה השגרירות להנפיק ויזה בעלת תוקף בלתי מוגבל - "ויזה לכל החיים", באופן בו לא נדרש חידושה של הויזה. אולם, בשנת 2005 ביטל הממשל האמריקאי את האפשרות להנפקתה של ויזה לכל החיים והוחלט כי תוקפה המקסימאלי יוגבל ל- 10 שנים בלבד. כפועל יוצא מהחלטה משמעותית זו, כלל האנשים אשר קיבלו בעבר ויזה "לכל החיים", נדרשו לסור לשגרירות לשם חידושה.

 

לכן חידוש ויזה לארה"ב, זהו בעצם כל תהליך הוצאת ויזה מהתחלה.
כמו שנאמר, שגרירות ארה"ב נוהגת לתת ויזה לתקופה של 10 שנים, אך ישנן החרגות לדוגמת אנשי הבטחון, עובדי תעשיית בטחון כמו רפאל, תלמידים ואף סטודנטים, אלו מקרים בהם השגרירות תתן ויזה לתקופה קצרה יותר, בהתאם לנסיבות.

 

תהליך חידוש ויזה לארה"ב זהו תהליך זהה להליך הוצאת ויזה חדשה, ללא כל הבדל.

שלבי התהליך להוצאת ויזה לארה"ב הינם:

  1. עליכם להצטייד בדרכון בתוקף.
  2. תשלום אגרת שגרירות ארה"ב בסך 160$. אגרות שגרירות ארה"ב - לחץ כאן.
  3. מילוי טופס DS-160.
  4. מומלץ לבצע את תהליך הוצאת הויזה לארה"ב בטרם קניית כרטיסי הטיסה.

 

מה צריך להכין בעת בקשת חידוש ויזה?
כמו בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב, יש להגיש טופס לבקשה לויזה חדשה (טופס ds-160), לשלם אגרה ולהביא מסמכים נוספים לראיון האישי כמו: דרכונים קודמים עם ויזות לארה"ב, בין אם הן בתוקף ובין אם לא. הכוונה היא גם לדרכונים ישראלים וגם לדרכונים זרים אם יש ברשותכם.

בנוסף, אם הויזה נגנבה או אבדה, רצוי מאוד להציג דו"ח משטרתי חתום ומתוארך המעיד ומדווח על מה שקרה. אם נגנב הדרכון, עליכם להציג רשימה של כניסות ויציאות ממשרד הפנים. חשוב לוודא איזה סוג ויזה היא הנדרשת לכם ובהתאם לכך להביא את המסמכים הנדרשים ביום הראיון בשגרירות.

הקפידו על הגשת בקשה לחידוש על פי הכללים
השגרירות האמריקנית מקפידה מאוד על הכללים בכל הקשור להנפקת ויזות חדשות או לחידוש ויזות. התהליכים אינם קצרים ודורשים מכם דיוק בטפסים ובמסמכים שעליכם להביא. דאגו למלא אחר ההוראות המדויקות כדי להבטיח אישור לחידוש הויזה.

 

אנו בחברת Usa Visa Services, הבאנו לפניכם את הפתרון הנכון והקל ביותר - טופס DS-160 בעברית. אתם ממלאים את הטופס ואנו נעשה את השאר ונדאג להביא אתכם ליעד הרצוי - קבלת ויזה לארה"ב.

לקוחות החברה מקבלים לאורך כל הדרך עדכונים בנוגע לטיפול בבקשת הויזה, מועד הראיון והזימון עמו יש להתייצב בשגרירות, אישור על שליחת הטפסים והנחיות מסודרות לראיון עצמו, עם מה חשוב להגיע ומה כדאי להראות.

ראיונות בשגרירות נקבעים לפי מועדים ולו"ז שלהם, והדבר משתנה בהתאם לתקופה. במידה ויש לכם עוגנים או תאריכים ספציפיים שאינכם יכולים להגיע, יש לציין זאת בעת הגשת בקשה לויזה לארה"ב. לאחר שנקבע ראיון והנכם רוצים להזיזו או לבטלו, יש להודיע לנו טרם עת, לפי נהלי השגרירות, על מנת שנוכל לתאם עבורכם ראיון חדש.

 

   הגש בקשה 

 

500 תווים שמאל
*שימו לב: חשוב למלא את הפרטים במלואם בכדי לזרז תהליכים.
בסיום התהליך אחד מנציגנו יחזור אליכם בשעות שציינתם.