איך מקבלים ויזה לארצות הברית

97% הצלחה! צרו קשר למענה מהיר!

איך מקבלים ויזה לארצות הבריתאיך מקבלים ויזה לארצות הברית

ארצות הברית היא כיום היעד הפופולרי ביותר לסטודנטים ומטיילים בינלאומיים.

בארצות הברית יש כלכלה ואוכלוסייה מגוונת, אך היא גם מציעה הרבה מבחינת הזדמנויות. עם זאת, לא קל לקבל ויזה למדינה שכן היא דורשת קריטריונים לזכאות המשתנים מאדם לאדם.

מאמר זה דן כיצד לקבל ויזה לארצות הברית. במאמר זה נדון כיצד בדיוק תוכל להגיש בקשה לויזה לארה"ב ובאיזה קריטריונים עליך לעמוד בכדי להשיג אותה. הוא גם מספק מידע על סוגי האשרות הזמינות, מה הן כרוכות וכיצד להגיש בקשה.

איך מקבלים ויזה לארצות הברית – מהי ויזה?

ארצות הברית מנפיקה אשרות לזרים שרוצים להיכנס למדינה. מספר האנשים שקיבלו ויזה תלוי בלאום המבקש ובמטרת הטיול. בהתאם לסוג הויזה, היא עשויה להיות בתוקף למספר חודשים או עד עשר שנים. הממשלה קבעה תקנות כיצד פועלות ויזות, כולל כמה אנשים יכולים להגיש בקשה בשנה מסוימת והיכן הם רשאים לגור בעודם במדינה. אין צורך באשרת שהייה אם אתה מבקר לפחות משנה, אך תצטרך לעבור אישור ויזה בנקודת הכניסה שלך לארה"ב. אם אתה רוצה להישאר יותר משנה, תזדקק לגרין קארד או לאשרה מסוג אחר המאפשרת שהות קבועה בארצות הברית.

איך מקבלים ויזה לארצות הברית – לא כל הויזות נוצרות שוות

כדי לקבל ויזה לארצות הברית, חשוב להגיש בקשה בערוצים הנכונים.

חשוב גם לזכור שלא כל הויזות נוצרות שוות. לדוגמא, אשרות תייר שונות מאשרות עבודה. למרות שאדם יכול לקבל אשרת תייר, אולי יהיה לו קשה יותר להשיג אותה אם הוא רוצה לעבוד בארצות הברית או לגור בה באופן קבוע.

אתר VisaHQ הוא אחד המשאבים הטובים ביותר לקבלת מידע אמין אם אדם יוכל לקבל אשרה לפי בחירתו לכניסה לארה"ב. הם מספקים מידע מפורט על כל סוג של בקשת הגירה לארה"ב ונותנים לאנשים שליטה רבה יותר במה שהם יכולים לעשות עם האפשרויות שלהם

ארה"ב ידועה בתרבות המגוונת, ביציבותה הפוליטית ובהזדמנויות שבה. יש לה את הכלכלה הגדולה ביותר בעולם ומחזיקה בה חברות אמריקאיות רבות. אין זה מפתיע שאנשים רוצים לבוא לארה”ב לעבודה או ללמוד.

במקרה של חידוש ויזה, שים לב: לפני שתגיש בקשה לויזה, חשוב להיות מודעים למה שעלול לקרות אם בקשתך תידחה. אם הבקשה שלך נדחית, תצטרך לעזוב את המדינה באופן מיידי.

כדי לקבל ויזה לארה"ב, עליך להיות מוזמן על ידי ארגון או חברה. עליך לספק את המידע הבא למשרד החוץ האמריקאי:

– השם שלך

– תאריך הלידה שלך

– הכתובת הנוכחית שלך

– תמונת פספורט שלך

– העתק של הדרכון שלך

– טופס בקשת הויזה

– שתי תמונות צבע שצולמו בחצי השנה האחרונה

במקרה של ויזה לצרכי עבודה, יהיה עליך גם לשלוח מכתב מהחברה המזמינה המאשר את עמדתך ושכרך. מכתב זה חייב לכלול גם תיאור מפורט של חובותיך וכישוריך לתפקיד זה.

תהליך הגשת ויזה לארה”ב

ישנן דרכים רבות להגיש בקשה לויזה לארה"ב, והתהליך יכול להשתנות ממדינה למדינה. בארה"ב, הדבר מתבצע בדרך כלל באופן מקוון דרך אתר האינטרנט האלקטרוני לאישור נסיעות (ESTA).

הדבר הראשון שרבים תוהים הוא כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה"ב? זה יכול לקחת בין שבועיים לחודשיים בהתאם למקרה שלך ולוח הראיונות של השגרירות. אם אתה רוצה תהליך מהיר יותר, אז הגשת בקשה לוויזה מזורזת או עדיפות עשויה להיות משהו שכדאי שתשקול לעשות, כמו גם להתייעץ עם עורך דין לענייני הגירה במהלך הזמן הזה במידת הצורך.

איך מקבלים ויזה לארצות הברית – סוגי ויזות לארצות הברית

אם אתה צריך ויזה לארה"ב, חשוב שתתכונן כראוי ותדע איזה סוג ויזה אתה צריך על מנת להקל על הטיול שלך – בין אם מדובר באשרה זמנית או קבועה, בהתאם לשהותך המיועדת בארצות הברית.

זוהי רשימת הויזות הנפוצות ביותר בארצות הברית.

אפשרויות ויזה

  1. ויזה מסוג F-1
  2. ויזה H-1B
  3. ויזה J-1
  4. ויזה O-1A
  5. ויזה P-1

תנאי הויזה הולכים ומחמירים

מכיוון שמדיניות הוויזה האמריקאית הולכת ומחמירה בשנים האחרונות, קשה יותר לאזרחים זרים להיכנס לארצות הברית. כאשר אנשים מנסים למצוא דרכים שונות לקבל ויזה, חלקם בוחנים כיצד הם יכולים להוציא ויזה לבני משפחתם.

אנשים רבים רוצים לנסוע לארצות הברית אך אינם יכולים מכיוון שאין להם ויזה. זאת בשל חוקי ההגירה האמריקאים מסובכים ומחמירים.

תהליך כניסה כמהגר לארצות הברית עשוי להיות קשה, אך בסופו של דבר כדאי.

אם אתם מחפשים דרכים להוציא ויזה לארה"ב, להלן דרכים שיעזרו לכם לעבור את התהליך הזה:

 1) צור קשר עם הקונסוליה האמריקאית המקומית שלך.

2)  למד אודות מדיניות ההגירה האמריקאית.

 3) הקדיש זמן למחקר על מנת לברר את כל האפשרויות שלך ומה עליך לעשות כדי שהבקשה שלך תהיה מוצלחת.

ארצות הברית היא יעד פופולרי בקרב אנשים בכל רחבי העולם. יותר מ -300 מיליון זרים ביקרו בארה"ב בשנת 2017, כאשר אנשים רבים באים לחיות שם את חייהם, לעבוד או ללמוד שם. כדי להיכנס למדינה באופן חוקי, על האזרחים לעבור צעדים ספציפיים לסוג בקשת הויזה שלהם.

מה למדנו בכתבה:

חידוש או הוצאת ויזה לארה"ב ברישום מהיר